wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal mazowieckie
legionowski
Legionowo Do wynajęcia 5000 PLN 190 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Warszawska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal dwukondygnacyjny w Legionowie przy ul. Warszawskiej. Powierzchnia ok 190m2 [...]

190 5000 PLN
26,32 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Nieporęt
Nieporęt Do wynajęcia 7900 PLN 200 m2
Nieporęt / legionowski / mazowieckie / Polska, Rumiankowa Dom do wynajęcia

Oferta bezpośrednia — bez prowizji. Do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 200 [...]

200 7900 PLN
39,50 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Jabłonna
Jabłonna Na sprzedaż 2 890 000 PLN 362 m2
Jabłonna / legionowski / mazowieckie / Polska, Przylesie Dom na sprzedaż

Na sprzedaż nowoczesny dom inwestycyjny o powierzchni 362,2 m², wybudowany w 2020 roku z wysokiej [...]

362 2 890 000 PLN
7983,43 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Do wynajęcia 2000 PLN 32 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Husarska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m² na pierwszym piętrze bloku. położone na osiedlu [...]

32 2000 PLN
62,50 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Wieliszew
Wieliszew Na sprzedaż 399 000 PLN 40,5 m2
Wieliszew / legionowski / mazowieckie / Polska, Modlińska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m², położone w centrum Wieliszewa przy ul. [...]

40,5 399 000 PLN
9851,85 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
legionowski
Serock
Łacha Do wynajęcia 4000 PLN 70 m2
Łacha / Serock / legionowski / mazowieckie / Polska, Mazowiecka Lokal do wynajęcia

Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Mamy do wynajęcia lokale usługowo-handlowe: 70 m² 140 [...]

70 4000 PLN
57,14 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 560 000 PLN 42,3 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Gen. Józefa Sowińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Opis Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w [...]

42,3 560 000 PLN
13 238,77 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Jabłonna
Jabłonna Na sprzedaż 1 150 000 PLN 126 m2
Jabłonna / legionowski / mazowieckie / Polska, Wenecka Dom na sprzedaż

Parterowy dom w świetnej lokalizacji – w centralnej części Jabłonny, z szybkim dojazdem do Warszawy. [...]

126 1 150 000 PLN
9126,98 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
legionowski
Nieporęt
Izabelin Na sprzedaż 12 268 200 PLN 20 447 m2
Izabelin / Nieporęt / legionowski / mazowieckie / Polska, Wrzosowa Działka na sprzedaż

Sprzedam w całości kompleks 12-działek budowlanych z prywatną drogą wewnętrzną . Są ostatnie działki [...]

20 447 12 268 200 PLN
600 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Wieliszew
Wieliszew Do wynajęcia 2500 PLN 35 m2
Wieliszew / legionowski / mazowieckie / Polska, Królewska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry, Mam do wynajęcia mieszkanie w idealnym stanie w 100% wyposażone - na trzecim pietrze [...]

35 2500 PLN
71,43 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Wieliszew
Wieliszew Na sprzedaż 749 900 PLN 61,64 m2
Wieliszew / legionowski / mazowieckie / Polska, Księdza Jerzego Popiełuszki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

DLACZEGO TA OFERTA JEST WYJĄTKOWA? W cenie 749 900 zł otrzymujesz pełny pakiet: - mieszkanie 61,64 [...]

61,64 749 900 PLN
12 165,80 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Nieporęt
Zegrze Południowe Na sprzedaż 619 000 PLN 62,89 m2
Zegrze Południowe / Nieporęt / legionowski / mazowieckie / Polska, Osiedle Wojskowe Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,89 m², zlokalizowane na 1. piętrze w solidnym, [...]

62,89 619 000 PLN
9842,58 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Jabłonna
Jabłonna Na sprzedaż 1 000 000 PLN 119 m2
Jabłonna / legionowski / mazowieckie / Polska, Piaskowa Dom na sprzedaż

Piękny nowoczesny dom - segment - zabudowa bliźniacza - bezczynszowy blisko Warszawy | 119 m² | [...]

119 1 000 000 PLN
8403,36 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Wieliszew
Wieliszew Na sprzedaż 830 000 PLN 60 m2
Wieliszew / legionowski / mazowieckie / Polska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz nowoczesnego, zalanego słońcem i przestronnego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się [...]

60 830 000 PLN
13 833,33 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 555 000 PLN 52,9 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Adama Mickiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone w centrum Legionowa o powierzchni 52,9 m2. Powyższy [...]

52,9 555 000 PLN
10 491,49 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Legionowo Do wynajęcia 6200 PLN 114 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Poznańska Dom do wynajęcia

DOM SEGMENT LEGIONOWO BEZPOŚREDNIO 114m2 6200,-zł Do wynajęcia dom Segment ul.Poznańska 20C w [...]

114 6200 PLN
54,39 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Nieporęt
Stanisławów Pierwszy Na sprzedaż 1 050 000 PLN 115 m2
Stanisławów Pierwszy / Nieporęt / legionowski / mazowieckie / Polska, Słoneczna Dom na sprzedaż

Na sprzedaż inwestycja budowlana firmy Adrian Bartosiak Kompas House Nieruchomości. Kompleks [...]

115 1 050 000 PLN
9130,43 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo
Legionowo Do wynajęcia 2200 PLN 36,8 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Jana III Sobieskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowy Lokal mieszkalny 36,80 m2 z aneksem kuchennym w nowo wybudowanym kameralnym [...]

36,8 2200 PLN
59,78 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 1 052 856 PLN 83,56 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Stanisława Wyspiańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie 4-pokojowe w Inwestycji Premium Korona Legionowa Oferujemy gotowy 4-pokojowy apartament o [...]

83,56 1 052 856 PLN
12 600 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 1 260 000 PLN 187 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak z garażem i słonecznym ogrodem, położony w spokojnej [...]

187 1 260 000 PLN
6737,97 PLN/m²
12-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy