wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal mazowieckie
legionowski
Legionowo Do wynajęcia 5000 PLN 190 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Warszawska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal dwukondygnacyjny w Legionowie przy ul. Warszawskiej. Powierzchnia ok 190m2 [...]

190 5000 PLN
26,32 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Do wynajęcia 2000 PLN 32 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Husarska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m² na pierwszym piętrze bloku. położone na osiedlu [...]

32 2000 PLN
62,50 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 560 000 PLN 42,3 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Gen. Józefa Sowińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Opis Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w [...]

42,3 560 000 PLN
13 238,77 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 555 000 PLN 52,9 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Adama Mickiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone w centrum Legionowa o powierzchni 52,9 m2. Powyższy [...]

52,9 555 000 PLN
10 491,49 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Legionowo Do wynajęcia 6200 PLN 114 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Poznańska Dom do wynajęcia

DOM SEGMENT LEGIONOWO BEZPOŚREDNIO 114m2 6200,-zł Do wynajęcia dom Segment ul.Poznańska 20C w [...]

114 6200 PLN
54,39 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo
Legionowo Do wynajęcia 2200 PLN 36,8 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Jana III Sobieskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowy Lokal mieszkalny 36,80 m2 z aneksem kuchennym w nowo wybudowanym kameralnym [...]

36,8 2200 PLN
59,78 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 1 052 856 PLN 83,56 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Stanisława Wyspiańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie 4-pokojowe w Inwestycji Premium Korona Legionowa Oferujemy gotowy 4-pokojowy apartament o [...]

83,56 1 052 856 PLN
12 600 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 1 260 000 PLN 187 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak z garażem i słonecznym ogrodem, położony w spokojnej [...]

187 1 260 000 PLN
6737,97 PLN/m²
12-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 1 580 000 PLN 143 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Mazowiecka Dom na sprzedaż

Wyjątkowy dworek w Legionowie - dla osób ceniących niepowtarzalny charakter Oferujemy do sprzedaży [...]

143 1 580 000 PLN
11 048,95 PLN/m²
23-12-2025 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 92 000 PLN 18 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Stefana Czarnieckiego Garaż na sprzedaż

Stan - Garaż po remoncie. Zabezpieczony dach certyfikowaną izolacją, odmalowany z podwyższoną [...]

18 92 000 PLN
5111,11 PLN/m²
24-10-2025 Dodaj do notesu