wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka lubelskie
lubelski
Głusk
Majdan Mętowski Na sprzedaż 129 999 PLN 1000 m2
Majdan Mętowski / Głusk / lubelski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Do sprzedania działka numer 121/4 o powierzchni 0.1004 ha, położona w pierwszej linii zabudowy, [...]

1000 129 999 PLN
130 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Turka / Wólka / lubelski / lubelskie / Polska, Jałowcowa Działka na sprzedaż

Działka budowlana na prężnie rozwijającym się osiedlu Borek, w Turce pod Lublinem. Działka 12,5m x [...]

375 280 000 PLN
746,67 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
lubelski
Strzyżewice
Strzyżewice Na sprzedaż 2 200 000 PLN 17 000 m2
Strzyżewice / lubelski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

DZIAŁKA PRZEMYSŁOWA: · Działka nr:1003/4 obręb ewidencyjny Strzyżewice woj. Lubelskie · Działka [...]

17 000 2 200 000 PLN
129,41 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 1 775 000 PLN 190,23 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Trakt Lubelski Dom na sprzedaż

Dom z garażem w nowoczesnym zamkniętym osiedlu – bliski Wawer Kanalizacja miejska! Przyjdź i zobacz [...]

190,23 1 775 000 PLN
9330,81 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
janowski
Janów Lubelski
Biała Druga Na sprzedaż 139 000 PLN 2200 m2
Biała Druga / Janów Lubelski / janowski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana pow. 2200 m² – Biała Druga 91 Szczegóły: • Nr działki: 105 • [...]

2200 139 000 PLN
63,18 PLN/m²
21-02-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
lubelski
Głusk
Dominów Na sprzedaż 399 000 PLN 1500 m2
Dominów / Głusk / lubelski / lubelskie Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 15a w Dominowie Gmina Głusk, media w sąsiedniej działce, [...]

1500 399 000 PLN
266 PLN/m²
24-06-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
lubelski
Strzyżewice
Pszczela Wola Na sprzedaż 355 000 PLN 75,4 m2
Pszczela Wola / Strzyżewice / lubelski / lubelskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Przestronne trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym na [...]

75,4 355 000 PLN
4708,22 PLN/m²
05-06-2025 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy