wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom pomorskie
nowodworski
Krynica Morska Na sprzedaż 890 000 PLN 110 m2
Krynica Morska / nowodworski / pomorskie / Polska, Gdańska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom bliźniak z pokojami do wynajęcia. Działka 398m2. W domu znajdują się 3 osobne [...]

110 890 000 PLN
8090,91 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Czosnów
Augustówek Na sprzedaż 1 485 154 PLN 166,4 m2
Augustówek / Czosnów / nowodworski / mazowieckie / Polska, Prosta Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Teresy Śliż prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą SALUD Teresa Śliż [...]

166,4 1 485 154 PLN
8925,20 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Nasielsk
Nowe Pieścirogi Na sprzedaż 420 000 PLN 61 m2
Nowe Pieścirogi / Nasielsk / nowodworski / mazowieckie / Polska, Szmaragdowa Dom na sprzedaż

Lokalizacja: Pieścirogi Nowe – bardzo dobra komunikacja z Warszawą (stacja PKP w pobliżu - 900 m). [...]

61 420 000 PLN
6885,25 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Czosnów
Czosnów Na sprzedaż 875 000 PLN 136,5 m2
Czosnów / nowodworski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

875,000zł - tylko jeden lokal ! Nowoczesny dom (segment lewy lub prawy) w zabudowie dwulokalowej z [...]

136,5 875 000 PLN
6410,26 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki Do wynajęcia 2750 PLN 37,5 m2
Nowy Dwór Mazowiecki / nowodworski / mazowieckie / Polska, Jarzębinowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Jarzębinowa 2. Najemca będzie [...]

37,5 2750 PLN
73,33 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
nowodworski
Nasielsk
Lelewo Na sprzedaż 249 900 PLN 1202 m2
Lelewo / Nasielsk / nowodworski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana nad Wkrą, obok Dawnego dworu Ostrowskich nieopodal Nowego Dworu Mazowieckiego – na [...]

1202 249 900 PLN
207,90 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
nowodworski
Pomiechówek
Błędowo Na sprzedaż 574 000 PLN 1435 m2
Błędowo / Pomiechówek / nowodworski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość Działka E położona bezpośrednio nad Jeziorem Pomocnia, w [...]

1435 574 000 PLN
400 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
nowodworski
Stegna
Junoszyno Na sprzedaż 778 572 PLN 85,58 m2
Junoszyno / Stegna / nowodworski / pomorskie / Polska, Łąkowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy – budynek nr 3, segmenty 3A oraz 3B, zlokalizowane w [...]

85,58 778 572 PLN
9097,59 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
nowodworski
Krynica Morska Na sprzedaż 700 000 PLN 33,94 m2
Krynica Morska / nowodworski / pomorskie / Polska, Gdańska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż ostatnie dwa niewielkie mieszkania w tej inwestycji. Najbardziej prestiżowa lokalizacja [...]

33,94 700 000 PLN
20 624,63 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki Na sprzedaż 525 000 PLN 36,24 m2
Nowy Dwór Mazowiecki / nowodworski / mazowieckie / Polska, Rtm. Witolda Pileckiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Atrakcyjne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem – wysoki standard, gotowe do [...]

36,24 525 000 PLN
14 486,75 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki Na sprzedaż 449 000 PLN 42,6 m2
Nowy Dwór Mazowiecki / nowodworski / mazowieckie / Polska, Legionów Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,6 m² z balkonem, położone na [...]

42,6 449 000 PLN
10 539,91 PLN/m²
08-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
nowodworski
Leoncin
Leoncin Na sprzedaż 150 000 PLN 3000 m2
Leoncin / nowodworski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Bezpośrednia sprzedaż kilku działek obok siebie. Lokalizacja działek: W otulinie Puszczy [...]

3000 150 000 PLN
50 PLN/m²
28-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
nowodworski
Pomiechówek
Pomiechówek Na sprzedaż 749 000 PLN 83,64 m2
Pomiechówek / nowodworski / mazowieckie / Polska, Ogrodnicza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

2 MIESZKANIA W 1 | INWESTYCJA GOTOWA DO PODZIAŁU | PKP 200 m | WIDOK NA LAS Pomiechówek | 83,68 m² + [...]

83,64 749 000 PLN
8955,05 PLN/m²
17-11-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
nowodworski
Stegna
Junoszyno Na sprzedaż 370 000 PLN 823 m2
Junoszyno / Stegna / nowodworski / pomorskie / Polska, Bursztynowa Działka na sprzedaż

Działka budowlana objęta MPZP, woda i prąd w trakcie realizacji, dojazd drogą gminną z dwóch stron. [...]

823 370 000 PLN
449,57 PLN/m²
22-09-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki Na sprzedaż 750 000 PLN 100 m2
Nowy Dwór Mazowiecki / nowodworski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Bliźniak z ogródkiem 600 m2 + poddasze 40 m2 Oferujemy Państwu nowoczesne domy w zabudowie [...]

100 750 000 PLN
7500 PLN/m²
11-03-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki Na sprzedaż 750 000 PLN 100 m2

100 750 000 PLN
7500 PLN/m²
03-03-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
nowodworski
Pomiechówek
Szczypiorno Na sprzedaż 350 000 PLN 1591 m2
Szczypiorno / Pomiechówek / nowodworski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana w kompleksie 16 nowych działek w Szczypiornie ul. Dzikiej Róży gm. Pomiechówek [...]

1591 350 000 PLN
219,99 PLN/m²
13-02-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
nowodworski
Krynica Morska
Krynica Morska Na sprzedaż 750 000 PLN 38,4 m2
Krynica Morska / nowodworski / pomorskie / Polska, Przyjaźni Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż bardzo ładne 2- pokojowe słoneczne mieszkanie położone na 3 piętrze apartamentowca. [...]

38,4 750 000 PLN
19 531,25 PLN/m²
05-02-2024 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy