wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle Na sprzedaż 690 000 PLN 142 m2
Kędzierzyn-Koźle / kędzierzyńsko-kozielski / opolskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w cichej i spokojnej dzielnicy Kędzierzyna-Koźla na oś. Żabieniec. Powierzchnia działki [...]

142 690 000 PLN
4859,15 PLN/m²
15 godzin temu Dodaj do notesu
Magazyn opolskie
namysłowski
Świerczów
Starościn Do wynajęcia 9900 PLN 1858 m2
Starościn / Świerczów / namysłowski / opolskie / Polska, Polna Magazyn do wynajęcia

Na wynajem budynki produkcyjne, gospodarcze, magazynowe dla rolnictwa, usług i przemysłu położone na [...]

1858 9900 PLN
5,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Garaż opolskie
brzeski
Brzeg Na sprzedaż 85 000 PLN 18 m2
Brzeg / brzeski / opolskie / Polska, Kard. Wyszyńskiego Garaż na sprzedaż

Sprzedam garaż murowany 18 m2 przy ul. Kard. Wyszyńskiego (za placem zabaw). Brama garażowa [...]

18 85 000 PLN
4722,22 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole
Zaodrze Na sprzedaż 980 000 PLN 108 m2
Zaodrze / Opole / opolskie, Księdza Bolesława Domańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108 m², położone w jednej z [...]

108 980 000 PLN
9074,07 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole Do wynajęcia 2350 PLN 48 m2
Opole / opolskie / Polska, Plac Teatralny Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w centrum Opola - Plac Teatralny, na 6. piętrze [...]

48 2350 PLN
48,96 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn opolskie
Opole Do wynajęcia 68 310 PLN 2923 m2
Opole / opolskie / Polska, Brzeska Magazyn do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia przestronną halę magazynową o powierzchni 2 923 m², zlokalizowaną w bardzo [...]

2923 68 310 PLN
23,37 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole
Zaodrze Na sprzedaż 467 000 PLN 52,95 m2
Zaodrze / Opole / opolskie, Alojzego Dambonia Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji – bez prowizji! Szukasz mieszkania, które urządzisz [...]

52,95 467 000 PLN
8819,64 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom opolskie
opolski
Turawa
Kotórz Mały Na sprzedaż 1 799 000 PLN 250 m2
Kotórz Mały / Turawa / opolski / opolskie / Polska, Zielona Dom na sprzedaż

Przedwojenna posiadłość z 1908 roku w okolicy Opola i Jezior Turawskich Z ogromną przyjemnością [...]

250 1 799 000 PLN
7196 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle Do wynajęcia 2249 PLN 30 m2
Kędzierzyn-Koźle / kędzierzyńsko-kozielski / opolskie / Polska, Wojska Polskiego Lokal do wynajęcia

Stoisko w Pawilonie Handlowym ORION do wynajęcia. Najlepsza lokalizacja w Kędzierzynie-Koźlu: na [...]

30 2249 PLN
74,97 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal opolskie
strzelecki
Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie Do wynajęcia 7090 PLN 104,8 m2
Strzelce Opolskie / strzelecki / opolskie / Polska, Marka Prawego Lokal do wynajęcia

Oferujmy do wynajęcia atrakcyjne powierzchnie biurowo-usługowe zlokalizowane w Strzelcach Opolskich, [...]

104,8 7090 PLN
67,65 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole
Śródmieście Do wynajęcia 2900 PLN 26 m2
Śródmieście / Opole / opolskie, Książąt Opolskich Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

✨ LOFT PREMIUM Rynek | Po generalnym remoncie | Pierwszy najem OPOLE Na wynajem wyjątkowe, świeżo [...]

26 2900 PLN
111,54 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
brzeski
Brzeg Do wynajęcia 1500 PLN 41 m2
Brzeg / brzeski / opolskie / Polska, Piwowarska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na 1 piętrze przy ul. Piwowarskiej w Brzegu o [...]

41 1500 PLN
36,59 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle Do wynajęcia 20 PLN 1301 m2
Kędzierzyn-Koźle / kędzierzyńsko-kozielski / opolskie / Polska, Kozielska Lokal do wynajęcia

ALDI Sp. z o.o. wynajmie budynek w Kedzierzynie-Koźlu, ul. Kozielska 16 o powierzchni ok. 1301m2. [...]

1301 20 PLN
0,02 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle Na sprzedaż 890 000 PLN 137 m2
Kędzierzyn-Koźle / kędzierzyńsko-kozielski / opolskie / Polska, 1 Czerwca Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w Kędzierzynie Koźlu na oś.Blachownia. Dom o powierzchni [...]

137 890 000 PLN
6496,35 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole Na sprzedaż 449 000 PLN 47,85 m2
Opole / opolskie / Polska, Zawiszaków Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Zawiszaków 1 na osiedlu AK (dawny [...]

47,85 449 000 PLN
9383,49 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal opolskie
Opole
Śródmieście Do wynajęcia 4000 PLN 116 m2
Śródmieście / Opole / opolskie, Książąt Opolskich Lokal do wynajęcia

Lokal na parterze. ok. 100 m. kw powierzchni użytkowej, plus zaplecze i wc. Wejście z ulicy. Duże [...]

116 4000 PLN
34,48 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
prudnicki
Prudnik
Prudnik Na sprzedaż 199 000 PLN 48,5 m2
Prudnik / prudnicki / opolskie / Polska, Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż słoneczne, ustawne i ciepłe mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego. Lokal o powierzchni [...]

48,5 199 000 PLN
4103,09 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Dom opolskie
prudnicki
Biała
Chrzelice Na sprzedaż 229 000 PLN 77 m2
Chrzelice / Biała / prudnicki / opolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom + 1,36 ha ziemi rolnej – Chrzelice, Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Chrzelice [...]

77 229 000 PLN
2974,03 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Działka opolskie
namysłowski
Namysłów
Brzozowiec Na sprzedaż 850 000 PLN 127 480 m2
Brzozowiec / Namysłów / namysłowski / opolskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż rzadko dostępny na rynku kompleks stawów rybnych o powierzchni 12,07 ha z dużym [...]

127 480 850 000 PLN
6,67 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Polska Cerekiew
Polska Cerekiew Na sprzedaż 294 999 PLN 60 m2
Polska Cerekiew / kędzierzyńsko-kozielski / opolskie / Polska, Ligonia Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

To przytulne mieszkanie na sprzedaż znajduje się na 2. piętrze dwupiętrowego bloku. Ma 60 m², składa [...]

60 294 999 PLN
4916,65 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy