wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 1 420 000 PLN 107 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Dzikiej Jabłoni Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio przestronny, 6‑pokojowy segment o powierzchni 107 m², położony w wyjątkowej [...]

107 1 420 000 PLN
13 271,03 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 600 000 PLN 50 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Pawia Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w Piasecznie o powierzchni [...]

50 600 000 PLN
12 000 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Baszkówka Na sprzedaż 980 000 PLN 145 m2
Baszkówka / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Pachnącej Wiśni Dom na sprzedaż

Szukasz komfortowego i nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, blisko natury i z doskonałym dojazdem [...]

145 980 000 PLN
6758,62 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Józefosław Do wynajęcia 4000 PLN 62 m2
Józefosław / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Magnolii Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62m², położone na 2. [...]

62 4000 PLN
64,52 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Głosków Na sprzedaż 1 090 000 PLN 162 m2
Głosków / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Jastrzębia Dom na sprzedaż

Na sprzedaż ostatnia dostępna część nowej inwestycji – bez prowizji, bezpośrednio od właściciela. [...]

162 1 090 000 PLN
6728,40 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Julianów Na sprzedaż 1 160 000 PLN 64,58 m2
Julianów / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Julianowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie z 3 pokojami na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku [...]

64,58 1 160 000 PLN
17 962,22 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 417 000 PLN 32 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Jerozolimska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem . Urocza, cicha, bezpieczna i zielona [...]

32 417 000 PLN
13 031,25 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 3600 PLN 76,5 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Kazimierza Jarząbka Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,5 m2, położone przy ul. Jarząbka w [...]

76,5 3600 PLN
47,06 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Julianów Na sprzedaż 2 500 000 PLN 200 m2
Julianów / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Zięby Dom na sprzedaż

Dom jednorodzinny, w zabudowie szeregowej, narożny, murowany z 4 ścianami zewnętrzymi, [...]

200 2 500 000 PLN
12 500 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 788 000 PLN 69,66 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Stanisława Staszica Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,66 m², położone na 2. (ostatnim) [...]

69,66 788 000 PLN
11 312,09 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 1 780 000 PLN 187 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. [...]

187 1 780 000 PLN
9518,72 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 1 065 000 PLN 1185 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Królowej Jadwigi Działka na sprzedaż

Sprzedam BEZPOŚREDNIO piękną działkę na cichej, prestiżowej i tonącej w zieleni ul. Królowej Jadwigi [...]

1185 1 065 000 PLN
898,73 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 549 000 PLN 47,7 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Energetyczna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,70 m² z balkonem oraz miejscem [...]

47,7 549 000 PLN
11 509,43 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 549 000 PLN 47,7 m2

47,7 549 000 PLN
11 509,43 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 3600 PLN 80 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Ludwika Czajewicza Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy w piwnicy budynku mieszkalnego w Piasecznie o łącznej [...]

80 3600 PLN
45 PLN/m²
14-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 720 000 PLN 59,8 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Puławska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dostępne od ręki Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 59,8 m² na wysokim parterze – idealne dla [...]

59,8 720 000 PLN
12 040,13 PLN/m²
25-01-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 10 000 PLN 120 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Powstańców Warszawy Lokal do wynajęcia

Wynajmę bezpośrednio lokale handlowo-usługowe w nowo wybudowanym obiekcie przy ul. Powstańców [...]

120 10 000 PLN
83,33 PLN/m²
05-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 2700 PLN 43 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Cichej Łąki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

­Mieszkanie 43m2 + duży balkon ok 8m2, 2 pokojowe, Józefosław obok Piaseczna Zapraszamy, mieszkanie [...]

43 2700 PLN
62,79 PLN/m²
12-07-2023 Dodaj do notesu