wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom podlaskie
Suwałki Na sprzedaż 392 000 PLN 131 m2
Suwałki / podlaskie / Polska, Olsztyńska Dom na sprzedaż

Dom w zabudowie szeregowej w Suwałkach. Do remontu i wykończenia. Parter i piętro posiadają wejście [...]

131 392 000 PLN
2992,37 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Dziesięciny Na sprzedaż 480 000 PLN 84 m2
Dziesięciny / Białystok / podlaskie, Porzeczkowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 83,5 m² znajduje się na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku z [...]

84 480 000 PLN
5714,29 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom podlaskie
białostocki
Dobrzyniewo Duże
Nowe Aleksandrowo Na sprzedaż 577 743 PLN 84 m2
Nowe Aleksandrowo / Dobrzyniewo Duże / białostocki / podlaskie / Polska, Pogodna Dom na sprzedaż

Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową zabudowana, o powierzchni 0,0965 ha położoną w miejscowości [...]

84 577 743 PLN
6877,89 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok Do wynajęcia 2050 PLN 34 m2
Białystok / podlaskie / Polska, 42 Pułku Piechoty Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na wynajem, znajdującej się w budynku oddanym do użytku w 2024 [...]

34 2050 PLN
60,29 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Dziesięciny Na sprzedaż 430 000 PLN 47,22 m2
Dziesięciny / Białystok / podlaskie, Zagórna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedaży mieszkanie na Os. Dziesięciny w Białymstoku przy ul. Zagórnej 11 - 3-pokojowe o pow. [...]

47,22 430 000 PLN
9106,31 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
augustowski
Augustów Na sprzedaż 775 000 PLN 65 m2
Augustów / augustowski / podlaskie / Polska, Tytoniowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64,8 m², położone na kameralnym, zamkniętym [...]

65 775 000 PLN
11 923,08 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Młodych Do wynajęcia 1450 PLN 21 m2
Młodych / Białystok / podlaskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka z aneksem kuchennym umeblowana, lodówka miejsce na powieszenie TV,prysznic, bez balkonu [...]

21 1450 PLN
69,05 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Białostoczek Na sprzedaż 459 000 PLN 66 m2
Białostoczek / Białystok / podlaskie, Białostoczek Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Białostoczek ul. Białostoczek 17. 3 pokoje + oddzielna [...]

66 459 000 PLN
6954,55 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Suwałki Na sprzedaż 360 000 PLN 58 m2
Suwałki / podlaskie / Polska, Alfreda Wierusza-Kowalskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 58 m², położone w [...]

58 360 000 PLN
6206,90 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
Białystok Do wynajęcia 7500 PLN 3700 m2
Białystok / podlaskie / Polska, Trawiasta Działka do wynajęcia

Wynajmę plac 3700m2 Utwardzony kostką Ogrodzony - 2 bramy Monitoring Oświetlenie Bardzo dobry dojazd [...]

3700 7500 PLN
2,03 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 850 000 PLN 77,2 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Józefa Marjańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie w dobrym stanie, mozliwosc zamieszkania od razu po wydaniu kluczy. Nieruchomosc [...]

77,2 850 000 PLN
11 010,36 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Jaroszówka Do wynajęcia 2000 PLN 28 m2
Jaroszówka / Białystok / podlaskie, Baśniowa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Witam. Oferuję do wynajęcia: * Kawalerka 28m2 * po remoncie * wszystkie sprzęty AGD oraz meble nowe [...]

28 2000 PLN
71,43 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal podlaskie
Białystok Do wynajęcia 20 PLN 400 m2
Białystok / podlaskie / Polska, Józefa Ignacego Kraszewskiego Lokal do wynajęcia

ALDI Sp. z o.o. wynajmie lokal handlowo-usługowy w Białymstoku, ul. Kraszewskigo 45 o powierzchni [...]

400 20 PLN
0,05 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal podlaskie
Łomża Do wynajęcia 20 PLN 140 m2
Łomża / podlaskie / Polska, Zawadzka Lokal do wynajęcia

ALDI Sp. z o.o. wynajmie lokal handlowo-usługowy w Łomży, ul. Zawadzka o powierzchni ok. 140m2 nad [...]

140 20 PLN
0,14 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
łomżyński
Łomża
Czaplice Na sprzedaż 188 000 PLN 2359 m2
Czaplice / Łomża / łomżyński / podlaskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuje na sprzedaż działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną.Wydane bezterminowe WZ co [...]

2359 188 000 PLN
79,69 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
hajnowski
Białowieża
Białowieża Na sprzedaż 334 900 PLN 1970 m2
Białowieża / hajnowski / podlaskie / Polska, Meleszkowska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną w Białowieży przy ul. Meleszkowskiej. Nr działki 494. Powierzchnia [...]

1970 334 900 PLN
170 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
hajnowski
Białowieża
Białowieża Na sprzedaż 578 560 PLN 4013 m2
Białowieża / hajnowski / podlaskie / Polska, Tropinka Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną w Białowieży przy ul. Tropinka 107. Nr działki 1042. Powierzchnia działki [...]

4013 578 560 PLN
144,17 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 629 000 PLN 38 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Jurowiecka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam serdecznie, mam do sprzedania Nowy Nowoczesny Apartament świeżo wykończony w nowoczesnym [...]

38 629 000 PLN
16 552,63 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal podlaskie
Białystok
Nowe Miasto Na sprzedaż 2 964 400 PLN 159 m2
Nowe Miasto / Białystok / podlaskie, Kręta Lokal na sprzedaż

Nowoczesny lokal usługowy | wysoki standard | duże witryny | Nowe Miasto Na sprzedaż nowoczesny [...]

159 2 964 400 PLN
18 644,03 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
grajewski
Grajewo Na sprzedaż 300 000 PLN 67,8 m2
Grajewo / grajewski / podlaskie / Polska, osiedle Południe Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 67,8 m², położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z [...]

67,8 300 000 PLN
4424,78 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy