wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 245 000 PLN 35,39 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Zygmunta Augusta Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone w bardzo dobrym punkcie Słupsk – przy ul. [...]

35,39 245 000 PLN
6922,86 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 487 000 PLN 52,26 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Stanisława Małachowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia - pośredników proszę o niekontaktowanie się. Funkcjonalne i bardzo dobrze [...]

52,26 487 000 PLN
9318,79 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 829 000 PLN 93 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Sławieńska Dom na sprzedaż

Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z 2019 roku, położony przy cichej i kameralnej ulicy [...]

93 829 000 PLN
8913,98 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
słupski
Słupsk
Stanięcino Na sprzedaż 365 040 PLN 2160 m2
Stanięcino / Słupsk / słupski / pomorskie Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną koło Słupska, okolica Głobina w miejscowości Stanięcino. • Działka 83/7 [...]

2160 365 040 PLN
169 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 12 298 770 PLN 1264,08 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Kaszubska Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjny park handlowy zlokalizowany w Słupsku wybudowany w 2020 r.. Obiekt o [...]

1264,08 12 298 770 PLN
9729,42 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Słupsk Do wynajęcia 2400 PLN 42,35 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Leszczynowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ul. Leszczynowa Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym Osiedlu Cascada przy [...]

42,35 2400 PLN
56,67 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 1 990 000 PLN 793 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Stanisława Leszczyńskiego Przemysłowy na sprzedaż

Sprzedam budynek usługowo-handlowy w bardzo dobrym stanie, zlokalizowany w przemysłowej części [...]

793 1 990 000 PLN
2509,46 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 573 900 PLN 59,16 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Filmowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, w których od razu wyobrażasz sobie swoje życie. Na [...]

59,16 573 900 PLN
9700,81 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Słupsk Do wynajęcia 2200 PLN 32,92 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Szczecińska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ul. Szczecińska Przedstawiamy przytulne, nowocześnie urządzone mieszkanie w Słupsku przy ulicy [...]

32,92 2200 PLN
66,83 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Słupsk Do wynajęcia 4750 PLN 53 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Tramwajowa Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia nowe lokale użytkowe o powierzchni od 32 do 53 m2 w kompleksie handlowo- usługowym [...]

53 4750 PLN
89,62 PLN/m²
08-05-2025 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
słupski
Słupsk
Włynkowo Na sprzedaż 849 000 PLN 143,5 m2
Włynkowo / Słupsk / słupski / pomorskie Dom na sprzedaż

TYLKO 10 minut od morza (USTKA)..6 min do SŁUPSKA! DOMY DO ODBIORU W I KWARTALE 2027 ROKU! [...]

143,5 849 000 PLN
5916,38 PLN/m²
20-05-2024 Dodaj do notesu