wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Na sprzedaż 499 000 PLN 36,18 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Karola Olszewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nowoczesne, umeblowane 2 pokoje | Deweloper Szymichowski | Osiedle Olszewskiego-Centrum | Prywatny [...]

36,18 499 000 PLN
13 792,15 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Straszyn Do wynajęcia 2600 PLN 44 m2
Straszyn / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Profesora Zdzisława Pidka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m². Mieszkanie w budynku w ostatniej [...]

44 2600 PLN
59,09 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Do wynajęcia 2400 PLN 44 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Horsztyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, 44 m kw, osobno sypialnia, kuchnia, pokój dzienny + ogródek. [...]

44 2400 PLN
54,55 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Do wynajęcia 2200 PLN 38 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie dwupokojowe w pełni urządzone. Odświeżone ,czyste dużo nowego wyposażenia. Balkon oraz [...]

38 2200 PLN
57,89 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Bagniewko / Pruszcz / świecki / kujawsko-pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości sprzeda działkę budowlaną zlokalizowaną w Bagniewku, gmina Pruszcz, powiat [...]

1183 33 000 PLN
27,90 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Do wynajęcia 3500 PLN 55 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę nowe, przestronne mieszkanie o pow, 55 m2, położone na nowo wybudowanym osiedlu Antares w [...]

55 3500 PLN
63,64 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
świecki
Pruszcz
Łowin Na sprzedaż 1 600 000 PLN 140 m2
Łowin / Pruszcz / świecki / kujawsko-pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny . Nieruchomość ma 140 m² powierzchni i 3003 m² działki. W środku znajduje [...]

140 1 600 000 PLN
11 428,57 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Straszyn Na sprzedaż 5 000 000 PLN 56 273 m2
Straszyn / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 5,6 ha. Łatwy dojazd (5 min)do Obwodnicy [...]

56 273 5 000 000 PLN
88,85 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Jagatowo Na sprzedaż 5 000 000 PLN 56 273 m2
Jagatowo / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

56 273 5 000 000 PLN
88,85 PLN/m²
13-03-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Do wynajęcia 5500 PLN 104 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Podmiejska Przemysłowy do wynajęcia

Mam do wynajęcia lokal pod działalność gospodarczą część budynku pawilonu wolnostojącego na parterze [...]

104 5500 PLN
52,88 PLN/m²
23-10-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Na sprzedaż 1 165 000 PLN 1165 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Bronisława Malinowskiego Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej części Pruszcza Gdańskiego - [...]

1165 1 165 000 PLN
1000 PLN/m²
18-08-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Juszkowo Na sprzedaż 71 442 PLN 988 m2
Juszkowo / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

„Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, na podstawie art. [...]

988 71 442 PLN
72,31 PLN/m²
30-08-2023 Dodaj do notesu