wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 2 070 040 PLN 147,86 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Żmigrodzka Lokal na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 147,86 m², zlokalizowany na parterze biurowca. [...]

147,86 2 070 040 PLN
14 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 1850 PLN 18 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferujemy wynajem eleganckich, w pełni wyposażonych kawalerek o powierzchni od 18 do 25 m², [...]

18 1850 PLN
102,78 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 2500 PLN 70 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Stoczniowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mam do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie z Balkonem . Blisko obwodnica , przystanek MPK [...]

70 2500 PLN
35,71 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 3500 PLN 54 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54 m². Znajduje się na pierwszym [...]

54 3500 PLN
64,81 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 59 PLN 55 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Lokal na sprzedaż

Lokal 55m2 handlowo-usługowy do wynajęcia ! ul.Krzywoustego ,kierunek CH KORONA, bardzo dobry dojazd [...]

55 59 PLN
1,07 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Kleczków Do wynajęcia 2100 PLN 43 m2
Kleczków / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Rychtalska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu przy ul. Rychtalskiej 24 oddanym do użytku w [...]

43 2100 PLN
48,84 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Różanka Do wynajęcia 3100 PLN 61 m2
Różanka / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Piesza Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę piękne, nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Pieszej. To [...]

61 3100 PLN
50,82 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Swojczyce Do wynajęcia 9900 PLN 104 m2
Swojczyce / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Ameriga Vespucciego Lokal do wynajęcia

Na wynajem | wyjątkowy lokal usługowy 104 m² | Olimpia Port | Wrocław Na wynajem oferujemy [...]

104 9900 PLN
95,19 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 850 PLN
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Wykładowa Pokój do wynajęcia

Wynajmę POKÓJ DWUOSOBOWY, duży 16m2 nowy i umeblowany. Ul.Wykładowa, Psie Pole - Wojnów,504 076 [...]

850 PLN
53,13 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Karłowice Na sprzedaż 492 800 PLN 49,78 m2
Karłowice / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Jana Długosza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż ładne, rozkładowe mieszkanie na Karłowicach, ul. Długosza. Mieszkanie: - wysoki parter [...]

49,78 492 800 PLN
9899,56 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 3500 PLN 72 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Chorwacka Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Wynajmę mieszkanie 4 pokojowe rozkładowe 72m2, na 4 piętrze w bloku bez windy, słoneczne, suche z [...]

72 3500 PLN
48,61 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 22 000 PLN 4200 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bociania Działka do wynajęcia

Opis, Do wynajęcia oferuje przestronny ogrodzony z mediami teren 4200 m. Kw. lub większy do 3 ha. [...]

4200 22 000 PLN
5,24 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 850 PLN

850 PLN
53,13 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Karłowice Do wynajęcia 9500 PLN 155 m2
Karłowice / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, aleja Marcina Kromera Lokal do wynajęcia

POWIERZCHNIA BIUROWO–USŁUGOWA | 155 m² | parking | światłowód | główna arteria Wrocław–Warszawa [...]

155 9500 PLN
61,29 PLN/m²
20-12-2025 Dodaj do notesu
Biuro dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 3 850 000 PLN 342,53 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Biuro na sprzedaż

Oferujemy nowoczesny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 342,53 m², usytuowany na piątym piętrze [...]

342,53 3 850 000 PLN
11 239,89 PLN/m²
01-12-2025 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 1 670 000 PLN 168 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Strachocińska Dom na sprzedaż

Gotowa inwestycja pod wynajem. Dom w zabudowie szeregowej podzielony na cztery niezależne [...]

168 1 670 000 PLN
9940,48 PLN/m²
03-11-2025 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Zagrodnicza Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Ciepłe, jasne mieszkanie składa się z 3 wydzielonych (zamykanych) pokoi i czwartego z aneksem [...]

63 2000 PLN
31,75 PLN/m²
18-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Swojczyce Do wynajęcia 3300 PLN 47 m2
Swojczyce / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Marca Polo Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Olimpia Port – 47 m², umeblowane, 4. piętro - mieszkanie [...]

47 3300 PLN
70,21 PLN/m²
26-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 3500 PLN 55 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Rycerska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia nowe 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy psiego pola ul. Rycerska blisko znajduja się [...]

55 3500 PLN
63,64 PLN/m²
21-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Sołtysowice Do wynajęcia 3300 PLN 42 m2
Sołtysowice / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Redycka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Blisko centrum Wrocławia, dzielnica Psie Pole (osiedle Sołtysowice). Do wynajęcia dwupokojowe [...]

42 3300 PLN
78,57 PLN/m²
28-06-2025 Dodaj do notesu
Reklamy