wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
nowotarski
Rabka-Zdrój
Rabka-Zdrój Na sprzedaż 965 000 PLN 70 m2
Rabka-Zdrój / nowotarski / małopolskie / Polska, Osiedle Orkana Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, dwa poziomy z balkonem, ogrzewane energooszczędnym [...]

70 965 000 PLN
13 785,71 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowotarski
Rabka-Zdrój
Rabka-Zdrój Na sprzedaż 2 490 000 PLN 399 m2
Rabka-Zdrój / nowotarski / małopolskie / Polska, Pocztowa Dom na sprzedaż

Sprzedam Dom / Pensjonat / Wille przy Parku Zdrojowym w Rabce-Zdrój Budynek wybudowany i prowadzony [...]

399 2 490 000 PLN
6240,60 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
nowotarski
Rabka-Zdrój
Rabka-Zdrój Do wynajęcia 40 PLN 30 m2
Rabka-Zdrój / nowotarski / małopolskie / Polska, Zakopiańska Biuro do wynajęcia

Szukasz miejsca, w którym Twój biznes będzie wyglądał profesjonalnie i budził zaufanie klientów? [...]

30 40 PLN
1,33 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu