wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Magazyn świętokrzyskie
skarżyski
Skarżysko-Kamienna Do wynajęcia 8000 PLN 900 m2
Skarżysko-Kamienna / skarżyski / świętokrzyskie, Prezydenta RP Ignacego Mościckiego Magazyn do wynajęcia

Hala dwupoziomowa, sucha. Dostęp do 2 piętra przez otwór w stropie i bramę w ścianie. Strop [...]

900 8000 PLN
8,89 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Działka świętokrzyskie
skarżyski
Skarżysko-Kamienna Do wynajęcia 6000 PLN 2000 m2
Skarżysko-Kamienna / skarżyski / świętokrzyskie Działka do wynajęcia

Do wynajęcia utwardzona i ogrodzona działka położona na terenie przemysłowym w Skarzysku-Kam. w [...]

2000 6000 PLN
3 PLN/m²
07-01-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy świętokrzyskie
skarżyski
Skarżysko-Kamienna Do wynajęcia 13 000 PLN 304 m2
Skarżysko-Kamienna / skarżyski / świętokrzyskie Przemysłowy do wynajęcia

Nieruchomość do wynajęcia 3588m2 znajdująca się przy drodze krajowej nr 42 oraz w pobliżu drogi [...]

304 13 000 PLN
42,76 PLN/m²
06-01-2026 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach: