wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Chorzów Na sprzedaż 943 000 PLN 82 m2
Chorzów / śląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Dzień ddobry, zapraszam do zakupu mieszkania znajdującego się na 2 piętrze 4 piętrowego [...]

82 943 000 PLN
11 500 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Centrum Do wynajęcia 2600 PLN 64 m2
Centrum / Chorzów / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie położone w centrum Chorzowa dostępne od zaraz.Mieszkanie posiada 3 osobne pokoje [...]

64 2600 PLN
40,63 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Centrum Na sprzedaż 230 000 PLN 37,4 m2
Centrum / Chorzów / śląskie, Generała Henryka Dąbrowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – Chorzów, ul. Dąbrowskiego Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o [...]

37,4 230 000 PLN
6149,73 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Chorzów Batory Na sprzedaż 399 000 PLN 48 m2
Chorzów Batory / Chorzów / śląskie, Juliana Ursyna Niemcewicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na wysokim [...]

48 399 000 PLN
8312,50 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów Na sprzedaż 339 900 PLN 49,6 m2
Chorzów / śląskie / Polska, Kopalniana Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Szukasz własnego kąta, który urządzisz dokładnie pod siebie? Zależy Ci na doskonałej, miejskiej [...]

49,6 339 900 PLN
6852,82 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Chorzów II Na sprzedaż 138 700 PLN 25,12 m2
Chorzów II / Chorzów / śląskie, Wileńska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Gotowiec inwestycyjny – od 15 do 30 m² Uwaga! Cena podana jest za mieszkanie o najmniejszej [...]

25,12 138 700 PLN
5521,50 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne śląskie
Chorzów Na sprzedaż 2 890 000 PLN 920 m2
Chorzów / śląskie / Polska, Katowicka Komercyjne na sprzedaż

Na sprzedaż hala/magazyn/biura o powierzchni ok. 920 m2. Nieruchomość jest w pełni gotowa do użytku [...]

920 2 890 000 PLN
3141,30 PLN/m²
03-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Centrum
Klimzowiec Do wynajęcia 1400 PLN 32 m2
Chorzów / śląskie / Polska, Szczecińska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia (tylko najem okazjonalny) komfortowa kawalerka. Lokalizacja: Chorzów Klimzowiec ul. [...]

32 1400 PLN
43,75 PLN/m²
26-03-2025 Dodaj do notesu