wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Maciejów Na sprzedaż 440 000 PLN 70 m2
Maciejów / Zabrze / śląskie, Zaolziańska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie z dużym potencjałem, układ pomieszczeń pozwała na ich przebudowę i nową aranżację. [...]

70 440 000 PLN
6285,71 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze Na sprzedaż 499 999 PLN 121 m2
Zabrze / śląskie / Polska, Wolności Mieszkanie na sprzedaż | 6 pokoi

Zabrze, ul. Wolności 250 | 121 m² (ok. 140 m² z piwnicami) | 6 pokoi Sprzedaję bezpośrednio duże [...]

121 499 999 PLN
4132,22 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze Na sprzedaż 230 000 PLN 53 m2
Zabrze / śląskie / Polska, Marii Curie-Skłodowskiej Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 20 • Mieszkanie o pow. 53 m2 Prosimy o [...]

53 230 000 PLN
4339,62 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Zabrze
Zaborze Do wynajęcia 1958 PLN 41,66 m2
Zaborze / Zabrze / śląskie, Kalinowa Lokal do wynajęcia

Lokal użytkowy znajduje się w wolnostojącym pawilonie handlowym mieszczącym się w Zabrzu, dzielnica [...]

41,66 1958 PLN
47 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn śląskie
Zabrze
Maciejów Do wynajęcia 2178 PLN 109 m2
Maciejów / Zabrze / śląskie, Jana Sobieraja Magazyn do wynajęcia

Wynajmę halę magazynową 109 m2 nie ogrzewaną . Cena 20 zł za m2

109 2178 PLN
19,98 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze Do wynajęcia 2200 PLN 115 m2
Zabrze / śląskie / Polska, Wolności Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Wynajmę duże (122 m2 brutto), przestronne mieszkanie w przystępnej cenie. Idealnie nadaje się do [...]

115 2200 PLN
19,13 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 510 000 PLN 50,52 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Alojzego Pawliczka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży mieszkanie na 2 piętrze w trzy piętrowym bloku z 2023 roku. Lokal [...]

50,52 510 000 PLN
10 095,01 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze Na sprzedaż 207 000 PLN 37 m2
Zabrze / śląskie / Polska, Generała Charlesa de Gaulle'a Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Szukacie kawalerki? Wyobraźcie sobie kawalerkę, która ma osobną sypialnię. Kawalerkę, w której można [...]

37 207 000 PLN
5594,59 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Zabrze Do wynajęcia 6900 PLN 153 m2
Zabrze / śląskie / Polska, Dionizego Trocera Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia przestronny lokal handlowy o powierzchni 153 m², zlokalizowany na parterze budynku przy [...]

153 6900 PLN
45,10 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze Do wynajęcia 1150 PLN 34,5 m2
Zabrze / śląskie / Polska, Kowalska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Ogłoszenie nieaktualne Do wynajęcia mieszkanie 34,5 m² – ul. Kowalska 18, CO miejskie • Aneks [...]

34,5 1150 PLN
33,33 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 182 000 PLN 34,6 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Księdza Stanisława Brzóski Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuję do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji (ul. Brzóski, w dzielnicy [...]

34,6 182 000 PLN
5260,12 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze Na sprzedaż 350 000 PLN 52,76 m2
Zabrze / śląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam ciepłe i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 53 m² na osiedlu Tadeusza [...]

52,76 350 000 PLN
6633,81 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 350 000 PLN 64,04 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Jana III Sobieskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,04 m², położone na 6 piętrze w budynku 8 piętrowym. Czyste, [...]

64,04 350 000 PLN
5465,33 PLN/m²
03-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 186 000 PLN 50,28 m2
Centrum / Zabrze / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Brak pośredników. Mieszkanie 2-pokojowe (jeden pokój [...]

50,28 186 000 PLN
3699,28 PLN/m²
25-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Rokitnica Do wynajęcia 1900 PLN 40 m2
Rokitnica / Zabrze / śląskie, Władysława Grabskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Opis Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania znajdującego się w Zabrzu Rokitnicy [...]

40 1900 PLN
47,50 PLN/m²
06-10-2025 Dodaj do notesu
Biuro śląskie
Zabrze
Centrum Do wynajęcia 9000 PLN 180 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Wolności Biuro do wynajęcia

Lokal usługowy 180 m² | Open Space | I piętro | Klimatyzacja | Centrum Zabrza Powierzchnia: 180 m² [...]

180 9000 PLN
50 PLN/m²
26-07-2025 Dodaj do notesu
Biuro śląskie
Zabrze
Centrum Do wynajęcia 18 000 PLN 300 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Wolności Biuro do wynajęcia

Lokal biurowo-usługowy 300 m² | Parter | Witryny | Centrum Zabrza Adres: Zabrze, ul. Wolności 341 [...]

300 18 000 PLN
60 PLN/m²
26-07-2025 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Zabrze
Maciejów Na sprzedaż 730 000 PLN 169 m2
Maciejów / Zabrze / śląskie, Żelazna Dom na sprzedaż

Właściciel sprzeda dom w zabudowie szeregowej położony w Zabrzu Maciejowie przy ul. Żelaznej 20 (na [...]

169 730 000 PLN
4319,53 PLN/m²
08-06-2025 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Zabrze
Grzybowice Do wynajęcia 3360 PLN 300 m2
Grzybowice / Zabrze / śląskie, Ks. Jerzego Badestinusa Dom do wynajęcia

Nasza oferta to noclegi dla firm w Gliwicach i Zabrzu Grzybowicach, w komfortowych kwaterach [...]

300 3360 PLN
11,20 PLN/m²
19-08-2022 Dodaj do notesu