wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom dolnośląskie
średzki
Środa Śląska
Środa Śląska Na sprzedaż 899 000 PLN 132,8 m2
Środa Śląska / średzki / dolnośląskie / Polska, Młynarska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny dostępny od ręki, gotowy do zamieszkania , w spokojnej zielonej okolicy, [...]

132,8 899 000 PLN
6769,58 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
średzki
Dominowo
Nowojewo Na sprzedaż 157 000 PLN 890 m2
Nowojewo / Dominowo / średzki / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana nr 278/5 w spokojnej i bezpiecznej okolicy Kostrzyna i Nekli we wsi [...]

890 157 000 PLN
176,40 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
średzki
Środa Wielkopolska
Pławce Na sprzedaż 2 899 999 PLN 8555 m2
Pławce / Środa Wielkopolska / średzki / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Pławce (gmina Środa [...]

8555 2 899 999 PLN
338,98 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
średzki
Miękinia
Wilkszyn Do wynajęcia 5300 PLN 100 m2
Wilkszyn / Miękinia / średzki / dolnośląskie / Polska, Parkowa Dom do wynajęcia

Na wynajem oferuję komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej około 100 m², [...]

100 5300 PLN
53 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
średzki
Środa Śląska
Środa Śląska Na sprzedaż 62 500 000 PLN 242 000 m2
Środa Śląska / średzki / dolnośląskie / Polska, Generała Władysława Sikorskiego Działka na sprzedaż

Atrakcyjne działki inwestycyjne pod zabudowę wielorodzinną – 24,2 ha – pod Wrocławiem, MPZP, [...]

242 000 62 500 000 PLN
258,26 PLN/m²
26-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
średzki
Zaniemyśl
Łękno Na sprzedaż 309 203 PLN 40,69 m2
Łękno / Zaniemyśl / średzki / wielkopolskie / Polska, Polwicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

NOWE KOMFORTOWE BUDOWNICTWO Wysoki standard wykończenia. Tylko dobrej klasy materiały budowlane!!! [...]

40,69 309 203 PLN
7598,99 PLN/m²
02-05-2025 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Wróblowice / Miękinia / średzki / dolnośląskie / Polska Magazyn do wynajęcia

Obiekt magazynowo - biurowy, w miejscowości Wróblowice w gminie Miękinia tworzyć będzie nowoczesne, [...]

2970,45 76 908 PLN
25,89 PLN/m²
18-05-2022 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy