wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Tarnów
Piaskówka Do wynajęcia 2500 PLN 43 m2
Piaskówka / Tarnów / małopolskie, Sławomira Mrożka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2 piętrze kameralnego budynku w niskiej [...]

43 2500 PLN
58,14 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
Tarnów Do wynajęcia 45 000 PLN 3000 m2
Tarnów / małopolskie / Polska Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia kompleks magazynowo-produkcyjny z biurami i zapleczem socjalnym – Tarnów Oferujemy do [...]

3000 45 000 PLN
15 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Tarnów Do wynajęcia 2700 PLN 83 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Gabriela Narutowicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Nowoczesne mieszkanie typu loft z tarasem w centrum Tarnowa. Powierzchnia 83m2 plus taras 17m2. [...]

83 2700 PLN
32,53 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Tarnów Do wynajęcia 1200 PLN 35 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Osiedle Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe – Osiedle Niepodległości, blisko centrum Na wynajem mieszkanie o [...]

35 1200 PLN
34,29 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Tarnów Na sprzedaż 540 000 PLN 58 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Henryka Wieniawskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 58 m² z dużym balkonem – wysoki standard, bez prowizji Tarnów, ul. [...]

58 540 000 PLN
9310,34 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Tarnów
Strusina Na sprzedaż 600 000 PLN 58 m2
Strusina / Tarnów / małopolskie, Aleksandra Fredry Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m², położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku [...]

58 600 000 PLN
10 344,83 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Tarnów Na sprzedaż 299 000 PLN 35 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Rolnicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedaż Prywatna. Nie Płacisz Prowizji. Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 [...]

35 299 000 PLN
8542,86 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne małopolskie
Tarnów Na sprzedaż 1 500 000 PLN 610 m2
Tarnów / małopolskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Nieruchomość inwestycyjna przy DK94 | 610 m² | działka 38 ar | Zgłobice (Tarnów) Na sprzedaż [...]

610 1 500 000 PLN
2459,02 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Tarnów Na sprzedaż 230 000 PLN 25 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Józefa Sowińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

•Kompaktowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy • Tarnów, ul. Sowińskiego25,62 m² • 2piętro • [...]

25 230 000 PLN
9200 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Tarnów Do wynajęcia 1600 PLN 58 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Targowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane w samym centrum Tarnowa przy [...]

58 1600 PLN
27,59 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
Tarnów Na sprzedaż 706 520 PLN 1039 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Marii Kusion-Pokorny Działka na sprzedaż

Do sprzedania działka budowlana w centrum Tarnowa , przy ul. Wojska Polskiego , a dokładniej ul. [...]

1039 706 520 PLN
680 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Tarnów Na sprzedaż 619 000 PLN 57,8 m2

57,8 m² w stylu premium | I piętro | Nowy budynek | Tarnów – Sady Na sprzedaż wyjątkowe, [...]

57,8 619 000 PLN
10 709,34 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Tarnów Na sprzedaż 629 000 PLN 59,3 m2

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Z KLIMATYZACJĄ – BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Tarnów, ul. Wieniawskiego | [...]

59,3 629 000 PLN
10 607,08 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Tarnów
Krzyż Na sprzedaż 756 000 PLN 86 m2
Krzyż / Tarnów / małopolskie, Danuty Szaflarskiej Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny, a dokładnie 1/2 bliźniaka o powierzchni 85,78 m². Znajduje [...]

86 756 000 PLN
8790,70 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
tarnowski
Tarnów
Zgłobice Na sprzedaż 200 000 PLN 1200 m2
Zgłobice / Tarnów / tarnowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o nr 455/9 położona w miejscowości Błonie. Media do działki idą w [...]

1200 200 000 PLN
166,67 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Tarnów Na sprzedaż 655 555 PLN 180 m2
Tarnów / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom blizniak zamieszkaly od 2008 . Dom w bardzo dobrej lokalizacji 1 km do A4 ..do rynku 4km... [...]

180 655 555 PLN
3641,97 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Tarnów
Grabówka Na sprzedaż 275 000 PLN 38,7 m2
Grabówka / Tarnów / małopolskie, Starodąbrowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam Sprzedam mieszkanie w stanie do remontu. 6 piętro z windą Duża dostępność do punktów [...]

38,7 275 000 PLN
7105,94 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Tarnów
Piaskówka Na sprzedaż 549 000 PLN 70 m2
Piaskówka / Tarnów / małopolskie, Prostopadła Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mam do sprzedania ekskluzywne mieszkanie przy ulicy Prostopadłej 9 w bloku dwupiętrowym na pierwszym [...]

70 549 000 PLN
7842,86 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Tarnów Do wynajęcia 2450 PLN 82 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Hodowlana Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia lokal biurowy- handlowy z KLIMATYZACJĄ o pow. 82m2 . zlokalizowany na I piętrze w [...]

82 2450 PLN
29,88 PLN/m²
03-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Tarnów Na sprzedaż 534 105 PLN 64,74 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Pienińska Dom na sprzedaż

Ostatni wolny lokal mieszkalny w tym etapie budowy. Zapraszamy do rezerwacji przestronnego, [...]

64,74 534 105 PLN
8250 PLN/m²
11-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy