wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 8800 PLN 112 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Dobra Biuro do wynajęcia

Na wynajem funkcjonalna powierzchnia biurowa zlokalizowana przy ul. Dobrej 5 – w prestiżowej części [...]

112 8800 PLN
78,57 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 4500 PLN 42 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Rozbrat Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie dostępne do wynajęcia! ul. Rozbrat 16/18, Warszawa Śródmieście, dzielnica Powiśle | Solec [...]

42 4500 PLN
107,14 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 2600 PLN 27,25 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Wilanowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

do wynajecia ladna kawalerka na Powislu ul.Wilanowska..mieszkanie calkowicie umeblowane..pralka, [...]

27,25 2600 PLN
95,41 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 3000 PLN 39 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², zlokalizowane przy ul. Fabrycznej na [...]

39 3000 PLN
76,92 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 7000 PLN 82 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia przestronne , nowoczesne mieszkanie o powierzchni 82 m2, zlokalizowane w samym [...]

82 7000 PLN
85,37 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Na sprzedaż 60 000 PLN 120,68 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Leszczyńska Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Do odstąpienia lokal na powiślu ul. Leszczyńska 12.W tym momencie czynsz wynosi 9992 zł netto plus [...]

120,68 60 000 PLN
497,18 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 4500 PLN 70 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie – Warszawa Powiśle | 70 m² | kamienica Oferuję do wynajęcia wyjątkowe [...]

70 4500 PLN
64,29 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Na sprzedaż 699 000 PLN 34,4 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Solec Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalny, dwupokojowy apartament o powierzchni 34,4 m², położony na 6 piętrze w [...]

34,4 699 000 PLN
20 319,77 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Na sprzedaż 1 069 300 PLN 57,8 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Okrąg Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 57,8 m² na parterze w sercu Powiśla (Solec) ulica Okrąg – pełna [...]

57,8 1 069 300 PLN
18 500 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Na sprzedaż 13 800 000 PLN 260 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Drewniana Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

W tym wyjątkowym apartamencie znajdziesz balkon, taras oraz klimatyzację. Powierzchnia wynosi 260 [...]

260 13 800 000 PLN
53 076,92 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 38 PLN 10 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Solec Biuro do wynajęcia

Wyjątkowa przestrzeń zatopiona w objęciach klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu. Cicha i [...]

10 38 PLN
3,80 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Reklamy