wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Na sprzedaż 1 320 000 PLN 120 m2
Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska, Różana Dom na sprzedaż

REZERWACJA do 22.05.2026 Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 120 m², stanowiący połowę [...]

120 1 320 000 PLN
11 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wielicki
Wieliczka
Sułków Na sprzedaż 245 000 PLN 800 m2
Sułków / Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Do sprzedania działka w bardzo spokojnej i cichej okolicy, przy lesie. Położona w miejscowości [...]

800 245 000 PLN
306,25 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Do wynajęcia 2400 PLN 34 m2
Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska, Bolesława Chrobrego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34m2 w Wieliczce przy ul.Boleslawa Chrobrego, znajdujace sie na [...]

34 2400 PLN
70,59 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Na sprzedaż 1 090 000 PLN 91,23 m2
Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska, Sadowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Przestronne, słoneczne mieszkanie z dużym tarasem – 91,23 m² | Wieliczka, ul. Sadowa MOŻLIWOŚĆ [...]

91,23 1 090 000 PLN
11 947,82 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
wielicki
Wieliczka
Czarnochowice Na sprzedaż 609 000 PLN 50 m2
Czarnochowice / Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry, Do sprzedania posiadamy lokal 50 m2, 3 pokoje + duży ogródek + miejsce postojowe [...]

50 609 000 PLN
12 180 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Na sprzedaż 615 000 PLN 44 m2
Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska, Modrzewiowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż parterowe mieszkanie z ogródkiem w atrakcyjnej lokalizacji, w zabudowie szeregowej, przy [...]

44 615 000 PLN
13 977,27 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Na sprzedaż 3 500 000 PLN 261 m2
Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska, Karola Kuczkiewicza Dom na sprzedaż

Bliźniak 2 segmenty | Centrum Wieliczki | przy Kopalni Soli | 261 m² | 685 m² działki | inwestycja [...]

261 3 500 000 PLN
13 409,96 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Na sprzedaż 3 300 000 PLN 261 m2

261 3 300 000 PLN
12 643,68 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
wielicki
Niepołomice
Podłęże Do wynajęcia 3000 PLN 58 m2
Podłęże / Niepołomice / wielicki / małopolskie / Polska, Trawniki Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Jeśli szukasz fajnego mieszkania do wynajęcia to dobrze trafiłeś. Do wynajęcia nowe 3 pokojowe [...]

58 3000 PLN
51,72 PLN/m²
18-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
wielicki
Wieliczka
Sułków Na sprzedaż 1 089 000 PLN 100 m2
Sułków / Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż komfortowy środkowy segment. 100 m2 funkcjonalnej przestrzeni z pięknym ogrodem, gotowej [...]

100 1 089 000 PLN
10 890 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
wielicki
Wieliczka
Węgrzce Wielkie Na sprzedaż 1 080 000 PLN 173 m2
Węgrzce Wielkie / Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska, Różana Dom na sprzedaż

Sprzedam dom wolnostojący z garażem położony w miejscowości Węgrzce Wielkie ul. Różana k/Wieliczki, [...]

173 1 080 000 PLN
6242,77 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
wielicki
Wieliczka
Grabówki Na sprzedaż 1 016 903 PLN 99,21 m2
Grabówki / Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Marzysz o nowym domu w atrakcyjnej lokalizacji? Teraz jest najlepszy moment na zakup! Nowoczesny [...]

99,21 1 016 903 PLN
10 250,01 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
wielicki
Niepołomice
Niepołomice Do wynajęcia 3000 PLN 59 m2
Niepołomice / wielicki / małopolskie / Polska, Krakowska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie o powierzchni 59 m kwadratowych położone na 1 [...]

59 3000 PLN
50,85 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wielicki
Wieliczka
Podstolice Na sprzedaż 450 000 PLN 1000 m2
Podstolice / Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Do sprzedania 10-arowa działka budowlana w miejscowości Podstolice, ok. 8 km od granicy Krakowa. [...]

1000 450 000 PLN
450 PLN/m²
04-11-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wielicki
Wieliczka
Koźmice Wielkie Na sprzedaż 300 000 PLN 23 206 m2
Koźmice Wielkie / Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam własnościową pięknie położoną nieruchomość gruntową stanowiąca działkę leśną o powierzchni [...]

23 206 300 000 PLN
12,93 PLN/m²
08-06-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Na sprzedaż 55 000 PLN 333 m2
Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska, Czarnochowska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż piękną ogródek działkowy w ROD " Zdrowie "w Wieliczce ul. Czarnochowska 24. Duża działka [...]

333 55 000 PLN
165,17 PLN/m²
24-03-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wielicki
Gdów
Gdów Na sprzedaż 300 PLN 8400 m2
Gdów / wielicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję atrakcyjnie usytuowaną działkę inwestycyjną (przeznaczenie przemysłowo-usługowe) znajdującą [...]

8400 300 PLN
0,04 PLN/m²
01-10-2023 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wielicki
Gdów
Marszowice Na sprzedaż 354 620 PLN 2086 m2
Marszowice / Gdów / wielicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

;Działka 600/4 ( 1787 m2 ). Klasyfikacja MNU, Gaz i energia elektryczna w działce 600/3, woda w [...]

2086 354 620 PLN
170 PLN/m²
09-09-2023 Dodaj do notesu
Reklamy