wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Arkońskie-Niemierzyn Na sprzedaż 1 099 000 PLN 107 m2
Arkońskie-Niemierzyn / Szczecin / zachodniopomorskie, Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

!Ogłoszenie prywatne - bez pośredników! Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni [...]

107 1 099 000 PLN
10 271,03 PLN/m²
15 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Do wynajęcia 1900 PLN 25 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia kawalerka w Szczecinie, przy ul. Kwiatkowskiego. Powierzchnia: ok. 25 m². Mieszkanie [...]

25 1900 PLN
76 PLN/m²
20 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Warszewo Na sprzedaż 779 999 PLN 68,9 m2
Warszewo / Szczecin / zachodniopomorskie, Złotowska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

4 pokojowe, 2 poziomowe, słoneczne, wygodne mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Warszewo to doskonała [...]

68,9 779 999 PLN
11 320,74 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Świerczewo Na sprzedaż 470 000 PLN 60,1 m2
Świerczewo / Szczecin / zachodniopomorskie, Antoniego Kaliny Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m², do remontu, położone na 7. [...]

60,1 470 000 PLN
7820,30 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Na sprzedaż 595 000 PLN 44 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie, Ignacego Mościckiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam. Sprzedam mieszkanie 44m2 z ogródkiem i osobną wnęka sypialniana Mieszkanie znajduje się na [...]

44 595 000 PLN
13 522,73 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Garaż zachodniopomorskie
Szczecin
Świerczewo Na sprzedaż 800 PLN 18 m2
Świerczewo / Szczecin / zachodniopomorskie, 26 Kwietnia Garaż na sprzedaż

Garaż murowany o pow. ok 18 m2 z kanałem i energią elektryczną. Czynsz najmu miesięczny 800 zł, [...]

18 800 PLN
44,44 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin Na sprzedaż 521 790 PLN 38,68 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, bulwar Elbląski Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 38,68 m² w inwestycji Sedina Apartamenty na Kępie [...]

38,68 521 790 PLN
13 489,92 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Centrum Do wynajęcia 2200 PLN 36 m2
Centrum / Szczecin / zachodniopomorskie, Świętego Marcina Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w niskim bloku. Budynek [...]

36 2200 PLN
61,11 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Śródmieście Na sprzedaż 999 000 PLN 120,6 m2
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie, Bolesława Śmiałego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Szukasz przestronnego mieszkania w sercu miasta, a jednocześnie położonego przy spokojnej ulicy w [...]

120,6 999 000 PLN
8283,58 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn zachodniopomorskie
Szczecin Do wynajęcia 19 880 PLN 380 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, Widuchowska Magazyn do wynajęcia

Centrum Hal Komandor dysponuje halą gotową do najmu. Hala dostępna od 01.06.2026. Hala znajduję [...]

380 19 880 PLN
52,32 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia od 16 maja 2026 r. Mieszkanie 2 pokojowe (37,5 m2) w ścisłym centrum [...]

37,5 2200 PLN
58,67 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Śródmieście Na sprzedaż 719 000 PLN 117 m2
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie, Bohaterów Warszawy Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Sprzedam mieszkanie własnościowe 117 m. 5 pokojowe - 4 przestronne pokoje, 1 pokój mniejszy (szafa - [...]

117 719 000 PLN
6145,30 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Śródmieście Do wynajęcia 2300 PLN 37 m2
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie, Potulicka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę przy ul. Potulickiej 40. - 37m2, 1 piętro, winda, duży balkon, ogrzewanie [...]

37 2300 PLN
62,16 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
Szczecin Na sprzedaż 949 000 PLN 731 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, Hansa Christiana Andersena Działka na sprzedaż

Uzbrojona Działka w zagospodarowanej części Osowa oferuje dużą elastyczność, umożliwiając prędkie [...]

731 949 000 PLN
1298,22 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
Szczecin Na sprzedaż 945 000 PLN 731 m2

731 945 000 PLN
1292,75 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Do wynajęcia 5200 PLN 187 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie, Europejska Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia hala/magazyn, przez ostatnie 5 lat używany jako warsztat [...]

187 5200 PLN
27,81 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn zachodniopomorskie
Szczecin Do wynajęcia 2500 PLN 100 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, Szczawiowa Magazyn do wynajęcia

Przestrzeń magazynowa do wynajęcia Magazyn o powierzchni 100 m2 w cenie 2500 zł netto plus podatek [...]

100 2500 PLN
25 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro zachodniopomorskie
Szczecin Do wynajęcia 1360 PLN 32,5 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, Jana Henryka Dąbrowskiego Biuro do wynajęcia

Pomieszczenie biurowe do wynajęcia! Topowa lokalizacja - ul. Dąbrowskiego 28 w Szczecinie. Biuro o [...]

32,5 1360 PLN
41,85 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin Na sprzedaż 1 690 000 PLN 82 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, Leona Heyki Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedaję wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 82,09 m² w prestiżowej [...]

82 1 690 000 PLN
20 609,76 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Centrum Na sprzedaż 1 180 000 PLN 108 m2
Centrum / Szczecin / zachodniopomorskie, Stanisława Więckowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż ekskluzywny apartament w sercu Szczecina Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o [...]

108 1 180 000 PLN
10 925,93 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu