wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Bielany Na sprzedaż 670 000 PLN 102 m2
Bielany / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 102 m² (92 m² powierzchni [...]

102 670 000 PLN
6568,63 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Wola Justowska Na sprzedaż 2 999 999 PLN 191,78 m2
Wola Justowska / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie, Franciszka Pększyca-Grudzińskiego Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w prestiżowej dzielnicy Krakowa – Wola Justowska Na sprzedaż dom o powierzchni 191 m², [...]

191,78 2 999 999 PLN
15 642,92 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Wola Justowska Do wynajęcia 3200 PLN 48 m2
Wola Justowska / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie, Pamiętna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Doskonałe mieszkanie pod wynajem w którym poczujesz się jak u Siebie. Przestronny salon z aneksem [...]

48 3200 PLN
66,67 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Zwierzyniec Do wynajęcia 2300 PLN 27 m2
Zwierzyniec / Kraków / małopolskie, Królowej Jadwigi Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

PROSIMY AGENCJE NIERUCHOMOŚCI, POŚREDNIKÓW I INNYCH REKINÓW BIZNESU O SZANOWANIE NASZEGO I WŁASNEGO [...]

27 2300 PLN
85,19 PLN/m²
23-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Salwator Do wynajęcia 2250 PLN 30 m2
Salwator / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie, Juliana Fałata Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie dostępne od zaraz, gotowe do wprowadzenia się, przy ul. Fałata koło Błoni. Idealne dla [...]

30 2250 PLN
75 PLN/m²
18-07-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Salwator Do wynajęcia 17 000 PLN 300 m2
Salwator / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie, Ukryta Dom do wynajęcia

Wynajmę nowo wybudowany dom w bardzo prestiżowej części Krakowa ( ul. Ukryta 10A) z pięknym widokiem [...]

300 17 000 PLN
56,67 PLN/m²
15-01-2024 Dodaj do notesu