Mieszkanie na sprzedaż, woj. świętokrzyskie / dodano: 28.01.2026
Franciszka Loefflera, świętokrzyskie, Kielce, Związkowiec
Cena: 326 000 PLN  (10 000 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
32,6 m²
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-45875797
Data aktualizacji
2026-05-10 02:21:32
Opis:

Kuba
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 696 706 451
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama