Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 02.05.2026
Pachnącej Wiśni, mazowieckie, piaseczyński, Piaseczno, Baszkówka
Cena: 980 000 PLN  (6758,62 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
145 m²
Powierzchnia działki
250 m²
Liczba pokoi
5
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47173713
Data aktualizacji
2026-05-02 08:31:30
Opis:

Szukasz komfortowego i nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, blisko natury i z doskonałym dojazdem do miasta?

Poznaj wyjątkową ofertę w miejscowości Baszkówka– dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (4-lokalowy).Każdy lokal posiada własny ogród. Budynek położony w śród domków jednorodzinnych ,brak w pobliżu aglomeracji szeregowców co jest ogromnym plusem nieruchomości .

Inwestycja znajduje się w w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Okolica ta zapewnia dostęp do lokalnych udogodnień takich jak przedszkole, szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia i przystanek autobusowy. Dodatkowo, dojazd do stolicy trasą S-7 zajmuje tylko 20 min

W pobliżu sklepy: Lidl ,Biedronka ,Netto

KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC I PROWIZJI!

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA.

Dom oddany do użytku!

Parter obejmuje :

Wiatrołap -5,15 m2

Hol- 5,78 m2

Łazienka-4,13 m2

Salon z aneksem kuchennym- 39,26 m2

Pomieszczenie gospodarcze -1,50 m2

Garaż -16,95 m2

RAZEM- 72,77m2

Piętro obejmuje:

Pokój- 12,76 m2

Hol-6,16 m2

Pokój -16,12 m2

Pokój—16,01 m2

Łazienka-7,57 m2

Pokój-12,13 m2

RAZEM-70,75 m2

CENA OD 980,000 PLN

Link;

Judyta
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 698 551 515
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama