Działka na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 02.05.2026
mazowieckie, grodziski, Żabia Wola, Władysławów
Cena: 399 000 PLN  (43,60 PLN/m²)
Powierzchnia działki
9151 m²
Typ domu
inny
Typ działki
leśna
Numer oferty
gratka-47173749
Data aktualizacji
2026-05-17 02:12:41
Opis:

Sprzedam działkę leśną 9152 m2, prostokąt o wymiarach ok. 71 m x 122 m, we wsi Władysławów, gm. Żabia Wola, pow. Grodziski. Działka jest jedną z sześciu tworzących większą nieruchomość, o powierzchni łącznej 45136 m2 i wymiarach ok. 451 m x 133 m. Istnieje możliwość nabycia dowolnie większej powierzchni, aż do 45136 m2. Dla konkretnego kupującego - rabat.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Żabia Wola nieruchomość przeznaczona jest pod teren leśny (symbol w planie L), bez możliwości zabudowy. Teren jest równy, porośnięta drzewami typu: sosna, dąb, brzoza. Po sąsiedzku działki z domami rekreacyjnymi i domami jednorodzinnymi, brak uciążliwej zabudowy i taka też nie powstanie w przyszłości zgodnie z przeznaczeniem terenu. W okolicy rozległe lasy ze ścieżkami rowerowymi i pieszymi, stawy oraz rzeka Mrowna.

Media w drogach gminnych przylegających do nieruchomości to prąd, woda miejska, gaz ziemny, linia telekomunikacyjna.

Obiekty użyteczności publicznej w niedalekiej okolicy to:

- Gimnazjum, Szkoła Podstawowa, Przedszkole Publiczne i Prywatne, Hala Sportowa oraz Plac Zabaw

- Policja, Straż Miejska, Straż Pożarna, Urząd Gminy, Przychodnia Publiczna i Prywatna oraz Apteki

- Przystanki Autobusowe

- Kościół

- Banki, Poczta Polska

- Supermarkety, Sklepy Handlowo-Usługowe

2 km do Żabiej Woli

8 km do Grodziska Mazowieckiego

22 km do granic Warszawy