Mieszkanie na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 04.05.2026
Józefa Piłsudskiego, małopolskie, limanowski, Limanowa
Cena: 509 000 PLN  (9322,34 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
54,6 m²
Liczba pokoi
4
Piętro
parter
Liczba pięter
5
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47208771
Data aktualizacji
2026-05-04 17:41:29
Opis:

Mieszkanie 56,4 m² – 4 pokoje | parter | Limanowa, ul. Piłsudskiego

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 56,4 m².

W skład wchodzą: 4 pokoje, łazienka, osobne WC oraz balkon. Dodatkowo piwnica.

- Parter w 5-kondygnacyjnym bloku

- Świetna lokalizacja – wszystko pod ręką:

- szkoła (ok. 200 m)

- przedszkole (ok. 350 m)

- sklepy, poczta, szpital, kościół

Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub odświeżenia według własnych potrzeb.

Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania!

Cena do negocjacji.

Mateusz
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 696 439 105
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama