Mieszkanie do wynajęcia, woj. pomorskie / dodano: 05.05.2026
Karpacka, pomorskie, Gdańsk, Oliwa
Cena: 2100 PLN  (66,67 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
31,5 m²
Liczba pokoi
1
Piętro
6
Liczba pięter
9
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47217213
Data aktualizacji
2026-05-05 07:53:58
Opis:

Mam do wynajęcia niebanalnie urządzoną bardzo przytulną kawalerkę o pow. 31,50m 2 z niewiarygodnym widokiem na Zatokę Gdańska. Mieszkanie składa się dużego pokoju z wnęką w której znajduje się łózko małżeńskie na antresoli , kuchni otwartej na pokój, przedpokoju z duża szafą oraz łazienki z wanną. W mieszkaniu jest pralka, lodówka, meble. Serdecznie polecam fantastyczna cicha okolica , budynek usytuowany pod samym lasem na końcu ulicy prowadzącej na Pachołek. Miłe spokojne sąsiedztwo. Bardzo dobra komunikacja autobusy, PKP, tramwaj. 3 minuty do Sopotu , 8 min na dworzec PKP, szybki wyjazd na Obwodnicę. Dookoła rozliczne sklepy, bary, fitness, usługi, przychodnia, przedszkole szkoła, Katedra Oliwska, Park Oliwski, Zoo, AWF .

Koszt 2100 plus opłaty (640 zł czynsz, energia+ gaz zgodnie ze zużyciem) Budynek po remoncie elewacji oraz klatki schodowej - bardzo ciepły.

Do użytku piwnica.

Iwona
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 692 403 860
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama