Dom na sprzedaż, woj. świętokrzyskie / dodano: 05.05.2026
świętokrzyskie, Kielce, Podkarczówka
Cena: 2 049 000 PLN  (6463,72 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
317 m²
Powierzchnia działki
948 m²
Liczba pokoi
5
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47219213
Data aktualizacji
2026-05-05 10:57:47
Opis:

Na sprzedaż solidny, przestronny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych części Kielc – osiedle Podkarczówka. Nieruchomość znajduje się zaledwie około 80 metrów od terenów leśnych oraz Rezerwatu Przyrody Karczówka, co zapewnia wyjątkowy komfort życia, ciszę i codzienny kontakt z naturą.

Jednocześnie do centrum miasta dojazd zajmuje około 13 minut samochodem. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przychodnia, sklepy oraz pełna infrastruktura miejska.

Najważniejsze parametry:

· 199 m² powierzchni mieszkalnej

· 118 m² funkcjonalnej powierzchni dodatkowej (garaż w bryle budynku + część piwniczna)

· działka 948 m²

Rozkład pomieszczeń

Parter:

· przestronny, jasny salon z kominkiem

· wyjście z salonu na około 20-metrowy taras wykończony granitem

· kuchnia

· spiżarnia

· łazienka

· sypialnia

Piętro / poddasze:

· 4 ustawne pokoje

· 2 pokoje z wyjściem na balkony

· łazienka

Dodatkowa przestrzeń użytkowa – 118 m²

Dom posiada dużą, praktyczną powierzchnię dodatkową obejmującą garaż oraz część piwniczną.

Znajdują się tam:

· kotłownia z nowym bojlerem gazowym (zamontowany 2 lata temu) oraz miejscem na drewno do kominka

· pomieszczenie magazynowe

· 3 pełnowymiarowe pomieszczenia (wysokość ok. 210 cm), idealne do własnej aranżacji, np. jako:

o siłownia

o gabinet

o sala rekreacyjna

o pokój hobby

o przestrzeń do pracy zdalnej