Magazyn na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 09.05.2026
Koszalińska, zachodniopomorskie, sławieński, Sławno
Cena: 2 800 000 PLN  (1633,72 PLN/m²)
Powierzchnia
1713,88 m²
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47292749
Data aktualizacji
2026-05-09 09:03:16
Opis:

PPHU ROLMASZ SP. Z O.O.
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 721 309 303
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama