Mieszkanie na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 09.05.2026
Grochowska, zachodniopomorskie, kołobrzeski, Kołobrzeg
Cena: 430 000 PLN  (9247,31 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
46,5 m²
Czynsz dla adm.
-2 PLN
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Numer oferty
gratka-47292973
Data aktualizacji
2026-05-09 12:18:25
Opis:

Proszę o niekontaktowanie się Biur Nieruchomości oraz wszelkich pośredników .Nie jestem zainteresowana żadną współpracą . SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA .

........................................ ........................................ ........................................ ........................................ ....

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy .Jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kołobrzegu .Sprzedaż bezpośrednia bez żadnych prowizji .Mieszkanie dostępne od zaraz .

Oferuję na sprzedaż mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Grochowskiej Powierzchnia lokalu wynosi 46 m²i składa się z trzech pokoi oraz kuchni .Mieszkanie w pełni rozkładowe Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania i wyposażone

........................................ ........................................ ........................................ ........................................ ...

Nowe meble kuchenne z pojemnymi i wygodnymi szufladami nowa lodówka oraz nowa płyta gazowa .

Mieszkanie w pełni wyposażone .Wszystkie meble które widzą Państwo na zdjęciach oraz sprzęt Agd zostaje w mieszkaniu po sprzedaży .

Mieszkanie świeżo odmalowane czyste i pachnące.