Działka na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 10.05.2026
zachodniopomorskie, gryfiński, Stare Czarnowo, Żelewo
Cena: 270 000 PLN  (321,43 PLN/m²)
Powierzchnia działki
840 m²
Typ domu
inny
Typ działki
rolna
Numer oferty
gratka-47303379
Data aktualizacji
2026-05-10 17:09:54
Opis:

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i zielonej okolicy, idealna dla osób ceniących ciszę, naturę oraz komfort życia z dala od miejskiego zgiełku. Teren płaski, z dużym potencjałem do zagospodarowania – doskonały pod budowę domu jednorodzinnego, rekreację lub inwestycję.

Działka otoczona jest drzewami i naturalną zielenią, co zapewnia prywatność oraz wyjątkowy klimat przez cały rok. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne oraz tereny rekreacyjne. Dojazd dogodny, okolica spokojna i przyjazna rodzinom.

Anna Kurowska
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 667 901 525
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama