Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 11.05.2026
wielkopolskie, wągrowiecki, Wągrowiec, Łaziska
Cena: 520 000 PLN  (7276,80 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
71,46 m²
Powierzchnia działki
229 m²
Liczba pokoi
4
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47312481
Data aktualizacji
2026-05-11 10:54:11
Opis:

OSTATNI DOM NA SPRZEDAŻ – komfort domu, wygoda mieszkania!

Kameralne osiedle 10 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla osób, które szukają nowego, funkcjonalnego miejsca do życia – z komfortem i prywatnością, jakie daje dom, ale bez nadmiaru powierzchni i kosztów utrzymania.

W ofercie został już ostatni dostępny dom o powierzchni 71,46 m² (powierzchnia liczona po podłodze).

Nieruchomość sprzedawana jest w standardzie deweloperskim, z licznymi udogodnieniami:

✔ ogrzewanie podłogowe

✔ dwufunkcyjny piec gazowy

✔ elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne

Dodatkowym atutem jest w pełni zagospodarowana działka, dzięki czemu oszczędzasz czas i dodatkowe koszty:

✔ ogrodzenie

✔ kostka brukowa

✔ taras z deski kompozytowej

✔ trawnik

UKŁAD POMIESZCZEŃ

Parter: 37,53 m²

Poddasze: 33,93 m² (powierzchnia liczona po podłodze)

Dodatkowo: poddasze nieużytkowe ok. 33 m² – idealna przestrzeń do przechowywania

DLACZEGO WARTO?

✔ doskonała lokalizacja – blisko Wągrowca

✔ bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej

✔ wygodny dojazd samochodem, rowerem lub komunikacją miejską

✔ optymalny, funkcjonalny metraż

✔ 2 miejsca postojowe

✔ gotowe zagospodarowanie terenu

✔ prywatny taras

✔ sąsiedztwo lasu i spokojna okolica

✔ nieruchomość gotowa do zakupu

To świetna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i małej rodziny szukającej nowoczesnego domu w spokojnej lokalizacji, z szybkim dostępem do miasta.