Mieszkanie na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 12.05.2026
Rynek, dolnośląskie, świdnicki, Świebodzice
Cena: 119 000 PLN  (2902,44 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
41 m²
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
2
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47329023
Data aktualizacji
2026-05-12 19:08:51
Opis:

Oferuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², zlokalizowane przy ul. Rynek w Świebodzicach.

Najważniejsze informacje o budynku:

Budynek posiada wyremontowany dach (kredyt na ten cel został już spłacony).

Klatka schodowa wyposażona jest w nowe drzwi wejściowe z domofonem, a w najbliższym czasie planowany jest jej remont.

W kamienicy znajduje się tylko jeden lokal mieszkalny poza oferowanym mieszkaniem, co zapewnia większy spokój.

Na parterze funkcjonuje lokal usługowy – obecnie działalność z zakresu ubezpieczeń.

Do dyspozycji mieszkańców jest ogrodzone podwórze z tyłu budynku.

Rozkład i stan mieszkania:

Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze, bezpośrednio nad nim znajduje się strych.

W skład mieszkania wchodzą:

przedpokój

2 pokoje

kuchnia

toaleta

Ogrzewanie: dwa piece – kaflowy oraz piec typu „Bartek” na węgiel (zlokalizowane w pokoju i kuchni).

Stan: mieszkanie do remontu / własnej aranżacji.

Dodatkowe informacje:

Czynsz wraz z funduszem remontowym: ok. 280 zł

Do mieszkania przynależą piwnice

Dostęp do strychu bezpośrednio nad mieszkaniem

Okna z widokiem na Rynek i Ratusz

Prezentacją mieszkania zajmuje się Biuro Nieruchomości Olender.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.

Mateusz
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 600 713 712
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.