Mieszkanie na sprzedaż, woj. Polska / dodano: dzisiaj
Polna, śląskie, pszczyński, Pawłowice, Pniówek
Cena: 398 000 PLN  (8122,45 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
49 m²
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
3
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47406837
Data aktualizacji
2026-05-17 07:38:31
Opis:

Na sprzedaż mieszkanie z pełnym wyposażeniem – gotowe do wprowadzenia

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w apartamentowcu z 2010 roku, sprzedawane wraz z całym wyposażeniem (meble, sprzęt AGD/RTV) – idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wprowadzić się bez dodatkowych kosztów.

Mieszkanie posiada balkon z pięknym widokiem na las, co zapewnia ciszę, spokój i kontakt z naturą. Budynek znajduje się na terenie ogrodzonym, z zadbaną zielenią wokół, o którą dba prywatny ogrodnik, oraz monitoringiem 24h, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

Dużym atutem jest bardzo dobrze funkcjonująca wspólnota mieszkaniowa oraz niski czynsz. Mieszkanie jest wyjątkowo ciepłe – znajduje się pod kotłownią budynku, dzięki czemu koszty ogrzewania są minimalne (praktycznie używany jest tylko jeden grzejnik w centralnej części mieszkania).

Do mieszkania przynależy prywatne miejsce parkingowe, zlokalizowane bezpośrednio przy wejściu do budynku, a także komórka lokatorska / piwnica, zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Dodatkowe informacje:

sprzedaż prywatna (bez pośredników),

cena do negocjacji,

dostępność: koniec czerwca / początek lipca,

powód sprzedaży: zmiana miejsca zamieszkania oraz szkoły dla dziecka.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

Dominika
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 536 749 307
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.