Działka na sprzedaż, woj. śląskie / dodano: 17.05.2026
śląskie, Rybnik, Boguszowice Stare
Cena: 540 000 PLN  (209,55 PLN/m²)
Powierzchnia działki
2577 m²
Typ domu
inny
Typ działki
budowlana
Dostęp do drogi
asfaltowa/betonowa
Prąd
Tak
Numer oferty
gratka-47408411
Data aktualizacji
2026-05-20 21:18:51
Opis:

Tylko w naszej ofercie!

Wyjątkowo ciekawa działka inwestycyjna w Rybniku Boguszowicach, w mpzp przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną oraz wielorodzinną (do 10m wysokości).

Teren o wymiarach ok. 70m na 40/30m , o pow. 2577m2, stanowi zwarty grunt, z bezpośrednim stykiem z 2 stron z asfaltowymi drogami gminnymi,

w których przebiegają wszystkie media o dużej przepustowości.

Dodatkowo w planie zagospodarowania bardzo korzystnie względem działki przebiegają linie zabudowy, które biegną w jej bocznych granicach, dzięki czemu budynki można dostawić do samej granicy działki.

Przy odpowiednim projekcie, na całej długości działki można zabudować ok. 10, 11 domów szeregowych,

lub

postawić budynek wielorodzinny, nawet 3 kondygnacyjny (do 10m wysokości), z co najmniej 9 lokalami mieszkalnymi.

Przebieg mediów i linii zabudowy można zobaczyć na załączonych do oferty mapkach.

Działka zlokalizowana w pobliżu innej zabudowy, w tym także szeregowej oraz miejskich terenów z zielenią niską i drzewami.

Teren płaski, świetnie skomunikowany.

Cena: 540tyś zł

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny, a jeśli nie odbieramy, proszę o sms o treści " teren Boguszowice", oddzwonimy.

690886655

Zajmujemy się rownież komleksową geodezją, oraz skutecznie pomagamy w kredytach hipotecznych

Geotaksa Nieruchomości

Dariusz
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 696 086 734
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama