Mieszkanie na sprzedaż, woj. podkarpackie / dodano: wczoraj
Doktora Michała Marczaka, podkarpackie, Tarnobrzeg, Dzików
Cena: 660 000 PLN  (9041,10 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
73 m²
Liczba pokoi
4
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47485993
Data aktualizacji
2026-05-22 20:36:14
Opis:

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie – Tarnobrzeg, os. Dzików

Na sprzedaż przestronne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 73 m², położone na 3 piętrze w spokojnej części osiedla Dzików w Tarnobrzegu. Do mieszkania przynależy również bardzo duża piwnica o powierzchni ok. 20 m².

Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz i wykończone z dbałością o każdy detal. Remont przeprowadzono w latach 2023/2024 – wszystko robione było „pod siebie”, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i wyposażenia.

Układ mieszkania:

* przestronny salon,

* 3 sypialnie,

* osobna kuchnia,

* łazienka,

* osobne WC,

* duży korytarz,

* balkon.

Najważniejsze atuty:

Generalny remont wykonany w latach 2023/2024.

Nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna w całym mieszkaniu.

Klimatyzacja.

Zabudowy wykonywane na wymiar przez stolarza.

Wysokiej klasy materiały wykończeniowe.

Drzwi Intenso oraz osprzęt Simon 82.

Płytki sprowadzane z Hiszpanii.

Na wszystkie materiały i wyposażenie, m.in. płytki, panele, drzwi, oświetlenie czy materiały montażowe posiadamy faktury.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.

Spokojna i zielona okolica.

Duża piwnica ok. 20 m².

W pobliżu znajdują się sklepy, szkoła, żłobek, plac zabaw, kościół, parking pod blokiem oraz Park Dzikowski.

Mieszkanie idealne dla rodziny lub osób szukających komfortowego lokum w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do wszystkich najważniejszych punktów miasta.