Mieszkanie na sprzedaż, woj. małopolskie / dodano: 25.06.2026
Dąbska, małopolskie, Kraków, Grzegórzki, Dąbie
Cena: 1 550 000 PLN  (21 830,99 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
71 m²
Liczba pokoi
4
Piętro
7
Liczba pięter
7
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47993753
Data aktualizacji
2026-06-25 20:04:19
Opis:

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie w sąsiedztwie Parku Lotników, Stawu Dąbskiego i Tauron Areny. Położone na 7, ostatnim piętrze, narożne, z wystawą południowo wschodnią i południowo zachodnią. Nasłonecznione od rana do wieczora, z widokiem na rozległe zielone tereny Parku Lotników, łąki nadwiślańskie oraz staw Dąbski. Przy odpowiedniej widoczności niesamowite widoki na góry, w tym Tatry i Babią Górę. Zerkając na zachód można podziwiać Wawel, Kopiec Kościuszki lub wieże Kościoła Mariackiego. Mnóstwo otwartej przestrzeni za oknami, brak efektu życia 'okno w okno' z sąsiadami.


Mieszkanie ma 71 m2, 4 pokoje, w tym salon połączony z kuchnią. Kuchnia na wymiar, blat ze spieku kwarcowego. W pokojach wysokiej klasy dębowa deska warstwowa, świeżo zaolejowana. W każdej z sypialni i przedpokoju szafy na wymiar, dużo przestrzeni do przechowywania. W łazience wanna z parawanem prysznicowym. Pralnia z możliwością przerobienia na oddzielne WC lub małą łazienkę. Dodatkowym atutem jest duża loggia. W kuchni oraz łazience ogrzewanie podłogowe.


Budynek z końca 2019 roku. W odległości 300 m Park Lotników i Tauron Arena, około kilometr do bulwarów wiślanych. Idealna okolica dla aktywnych fizycznie i osób z dziećmi. Wszelka niezbędna infrastruktura na miejscu. Żłobki, przedszkola, sklepy, restauracje i różne punkty usługowe. 5 minut spacerem do tramwaju na Al. Pokoju, 8 minut do tramwaju przy Mogilskiej/Meissnera.


Mieszkanie odświeżone, dostępne do wprowadzenia się praktycznie w każdej chwili. Stan techniczny bardzo dobry. Cena 1550000 PLN + dwa miejsca postojowe i komórka lokatorska do uzgodnienia.


Ogłoszenie prywatne, bezpośrednio od właściciela.

Łukasz
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 604 521 287
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama