Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 20.07.2026
mazowieckie, pruszkowski, Nadarzyn, Walendów
Cena: 3 070 000 PLN  (11 762,45 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
261 m²
Powierzchnia działki
1000 m²
Liczba pokoi
6
Rok budowy
2025
Typ domu
wolnostojący
Materiał budowlany
pustak
Meble
Nie
Czy jest poddasze
Tak
Balkon
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Numer oferty
gratka-48311843
Data aktualizacji
2026-07-20 15:33:41
Opis:

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 261 m² + poddasze z I etapu osiedla Stella Residence, w Walendowie pod Warszawą. Dom usytuowany jest na dużej działce w spokojnej, zielonej okolicy, zapewniającej prywatność oraz komfort.

Budynek posiada funkcjonalny i przestronny układ pomieszczeń. Na parterze znajduje się jasna strefa dzienna obejmująca salon z jadalnią i kuchnią z wyjściem do ogrodu. Dodatkowo zaprojektowano gabinet, garderobę, spiżarnię oraz łazienkę. Dom posiada duży garaż na dwa samochody.

Na piętrze znajduje się część domu, w której zaplanowano komfortową sypialnię master z garderobą i własną łazienką, a także 3 dodatkowe sypialnie, łazienkę oraz pralnię.

Dom w standardzie deweloperskim, który obejmuje m.in. pompę ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe w całym domu, wentylację mechaniczną z rekuperacją, instalację klimatyzacji, system inteligentnego domu, aluminiowe okna oraz przygotowanie pod ładowarkę samochodu elektrycznego w garażu.

Inwestycja położona jest w dogodnej lokalizacji pod Warszawą, z szybkim dojazdem do centrum- 15 minut.

Paweł
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 507 100 779
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama