Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 24.07.2026
Orla, mazowieckie, legionowski, Jabłonna, Skierdy
Cena: 790 000 PLN  (6583,33 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
120 m²
Powierzchnia działki
250 m²
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2006
Typ domu
szeregowiec
Meble
Tak
Czy jest poddasze
Tak
Telefon
Tak
Internet
Tak
Prąd
Tak
Siła
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak
Numer oferty
gratka-48365341
Data aktualizacji
2026-07-25 13:39:42
Opis:

Skierdy to jedno z tych miejsc pod Warszawą, gdzie można naprawdę zwolnić i odpocząć od miejskiego zgiełku. Zaledwie około 800 metrów od nieruchomości znajdują się las oraz jezioro z plażą i wyciągiem wakeboardowym – idealne miejsce na spacery, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie czy aktywny wypoczynek. Jednocześnie lokalizacja zapewnia wygodny dojazd do Warszawy oraz szybki dostęp do Legionowa i Nowego Dworu Mazowieckiego.

Na sprzedaż oferuję kameralny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 120 m², wybudowany i wykończony w 2006 roku. Wnętrza inspirowane są stylem skandynawskim – jasne, funkcjonalne i ponadczasowe, z elementami nadającymi nieruchomości wyjątkowy charakter.

Dom był przez lata systematycznie modernizowany i starannie utrzymywany. W 2026 roku wykonano całkowicie nowy dach obejmujący nowe pokrycie dachowe, nowe ocieplenie oraz montaż nowych okien dachowych Velux. W tym samym roku całe wnętrze zostało odświeżone i świeżo pomalowane, a w pomieszczeniu gospodarczym ułożono nową terakotę. Dzięki temu nieruchomość jest gotowa do zamieszkania bez konieczności wykonywania najważniejszych prac remontowych.

Sercem domu jest przestronna strefa dzienna z kominkiem, otwartą kuchnią z nowoczesną wyspą oraz jadalnią. Z salonu prowadzi wyjście na przestronny taras o powierzchni około 40 m², który płynnie łączy się ze starannie zagospodarowaną zieloną przestrzenią, tworząc idealne miejsce do wypoczynku, porannej kawy czy spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Na parterze znajduje się również przestronna łazienka wyposażona zarówno w wannę z hydromasażem, jak i prysznic oraz dodatkowy pokój. Poddasze stanowi otwartą, komfortową przestrzeń mieszkalną, która doskonale sprawdzi się jako sypialnia, gabinet do pracy zdalnej lub prywatna strefa relaksu.

Dodatkowym atutem jest pomieszczenie gospodarcze z kotłownią, które po ewentualnej zmianie systemu ogrzewania na gazowe może zostać zaadaptowane na funkcjonalną garderobę, pralnię lub dodatkową przestrzeń użytkową. Dla nieruchomości zostały już wydane warunki przyłączenia do sieci gazowej. Obecnie dom ogrzewany jest piecem olejowym oraz kominkiem, który w chłodniejsze dni zapewnia przyjemne i efektywne źródło ciepła.

Na posesji znajduje się miejsce postojowe dla jednego samochodu, natomiast dodatkowe miejsca parkingowe dostępne są bezpośrednio przed budynkiem.

Nieruchomość położona jest przy cichej, oświetlonej ulicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, stacja SKM oraz liczne tereny rekreacyjne, w tym pole golfowe First Warsaw Golf w Rajszewie i stadnina koni.

To miejsce stworzone dla osób, które cenią spokój, bliskość natury i dobrze zaprojektowaną przestrzeń. Doskonale sprawdzi się dla singla, pary, osób pracujących zdalnie lub rodziny z dzieckiem, która szuka komfortowego domu z wygodnym dostępem do Warszawy. Funkcjonalny układ wnętrz pozwala dostosować przestrzeń do indywidualnych potrzeb przyszłych właścicieli.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji.

Sylwia
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 503 173 300
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama