wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Piaski Do wynajęcia 1500 PLN 43 m2
Piaski / Białystok / podlaskie, Marii Curie-Skłodowskiej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajme mieszkanie o pow.43m,2 w sklad ktorego wchodza 2 niezalezne pok.oddzielna [...]

43 1500 PLN
34,88 PLN/m²
07-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska Na sprzedaż 162 000 PLN 29 m2
Ruda Śląska / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam mieszkanie kawalerka 29m. umeblowana w cichej okolicy, wszędzie blisko tel. [...]

29 162 000 PLN
5586,21 PLN/m²
06-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Tychy
Śródmieście
os. Cztery Pory Roku Do wynajęcia 2500 PLN 48,6 m2
os. Cztery Pory Roku / Śródmieście / Tychy / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Przytulne mieszkanie składające się z 2 dwóch zamykanych pokoi i salonu z aneksem kuchennym, [...]

48,6 2500 PLN
51,44 PLN/m²
01-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Zaspa Do wynajęcia 3000 PLN 49 m2
Zaspa / Gdańsk / pomorskie, al. Jana Pawła II Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia apartament w Gdańsku Zaspa z pięknym widokiem na Park im. Jana Pawła II, niecałe 2 [...]

49 3000 PLN
61,22 PLN/m²
03-08-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Skorupy Do wynajęcia 1400 PLN 30 m2
Skorupy / Białystok / podlaskie, Nowowarszawska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

1-pokojowe mieszkanie. Umeblowane. Bardzo dobra lokalizacja, doskonale skomunikowane z całym [...]

30 1400 PLN
46,67 PLN/m²
02-08-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 2850 PLN 51 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Generała Augusta Fieldorfa-Nila Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie bardzo dobrze położone komunikacyjnie. W odległości 2 min na nogach pętla [...]

51 2850 PLN
55,88 PLN/m²
19-07-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Do wynajęcia 2950 PLN 62,1 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska, Mogileńska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia apartament 62,1 m2 na osiedlu Warszawskim/Czekalskim przy ul. Mogileńskiej. [...]

62,1 2950 PLN
47,50 PLN/m²
19-07-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Na sprzedaż 749 000 PLN 77 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie w 6-piętrowym bloku na 1. piętrze. Klatka czysta, zadbana, wyremontowana. Winda. Blok [...]

77 749 000 PLN
9727,27 PLN/m²
15-07-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2200 PLN 32 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Piotrkowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry, Świeżo wykończona kawalerka 32 m2 + antresola (sypialnia) do wynajęcia, w samym Centrum [...]

32 2200 PLN
68,75 PLN/m²
04-07-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Kórnik
Runowo Do wynajęcia 3100 PLN 60 m2
Runowo / Kórnik / poznański / wielkopolskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

OpisPL To nowoczesne mieszkanie na wynajem ma 60 m² i znajduje się na parterze dwupiętrowego [...]

60 3100 PLN
51,67 PLN/m²
01-07-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Włocławek Na sprzedaż 223 500 PLN 56,2 m2
Włocławek / kujawsko-pomorskie / Polska, Aleja Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | brak pokoi

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,20 m² zlokalizowane we Włocławku przy Alei Chopina 52. [...]

56,2 223 500 PLN
3976,87 PLN/m²
01-07-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała
Złote Łany Do wynajęcia 1900 PLN 37 m2
Złote Łany / Bielsko-Biała / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia od 01.06.2026 piękne i widokowe mieszkanie, po remoncie usytuowane na wysokim piętrze w [...]

37 1900 PLN
51,35 PLN/m²
22-06-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2800 PLN 39 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Skoroszewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 39m na ul.Skoroszewskiej w Ursusie. Gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie [...]

39 2800 PLN
71,79 PLN/m²
10-06-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 2800 PLN 38 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Jana Kochanowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie (38m2) w bardzo dobrym stanie z oddzielną kuchnią i [...]

38 2800 PLN
73,68 PLN/m²
29-05-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Na sprzedaż 415 000 PLN 45,1 m2
Teofilów / Bałuty / Łódź / łódzkie, Wici Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie 45,1 m2, na parterze , na Teofilowie przy [...]

45,1 415 000 PLN
9201,77 PLN/m²
23-05-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2300 PLN 43 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Przędzalniana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio od właściciela do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane przy [...]

43 2300 PLN
53,49 PLN/m²
14-05-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie
Wola Duchacka Do wynajęcia 2200 PLN 29 m2
Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie, Gromady Grudziąż Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Witam Do wynajęcie mieszkanie 29m2 od 16.06.2026r. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, [...]

29 2200 PLN
75,86 PLN/m²
11-04-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2600 PLN 45 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Grochowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia od zaraz ładne dwupokojowe mieszkanie 45m2 z aneksem kuchennym i balkonem na 6 [...]

45 2600 PLN
57,78 PLN/m²
04-04-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 2600 PLN 35 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Wrocławska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Bezposrednio od wlasciciela i bez prowizji - doskonale zaplanowana umeblowana kawalerka. Wolne od [...]

35 2600 PLN
74,29 PLN/m²
19-02-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Pustki Cisowskie-Demptowo
Pustki Cisowskie Na sprzedaż 910 000 PLN 80 m2
Gdynia / pomorskie / Polska, Borowikowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80 m², położone w spokojnej i [...]

80 910 000 PLN
11 375 PLN/m²
10-02-2024 Dodaj do notesu
Reklamy