wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Biurowiec mazowieckie
pruszkowski
Raszyn
Janki Do wynajęcia 45 800 PLN 1400 m2
Janki / Raszyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Falencka Biurowiec do wynajęcia

Oferuję lokal na wynajem o powierzchni 1400 m². Nieruchomość idealna na działalność usługową, [...]

1400 45 800 PLN
32,71 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro dolnośląskie
Wrocław Na sprzedaż 9100 PLN 184 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Kwidzyńska Biuro na sprzedaż

Oferujemy do wynajęcia połowę 1 piętra w kameralnym biurowcu klasy B na wrocławskich Kowalach. [...]

184 9100 PLN
49,46 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny śląskie
Częstochowa
Śródmieście Do wynajęcia 4750 PLN 120 m2
Śródmieście / Częstochowa / śląskie, Aleja Najświętszej Maryi Panny Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Lokal znajduje się na dziedzińcu nieruchomości przy Alei Najświętszej Maryi Panny 37. Ten [...]

120 4750 PLN
39,58 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2600 PLN 80 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Ozorkowska Biuro do wynajęcia

Lokale odpowiednie dla przychodni terapeutycznych . Do wynajęcia od zaraz powierzchnia biurowa na [...]

80 2600 PLN
32,50 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Polesie Do wynajęcia 1000 PLN 50 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Krzemieniecka Przemysłowy do wynajęcia

Do wynajęcia lokal biurowo-użytkowy o powierzchni 50m2, zlokalizowany na 3 piętrze w budynku z windą [...]

50 1000 PLN
20 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
wadowicki
Wadowice
Wadowice Do wynajęcia 29 000 PLN 2119 m2
Wadowice / wadowicki / małopolskie / Polska, Adama Mickiewicza Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia położony w Wadowicach budynek biurowy wraz z halą magazynową. budynek biurowy o pow. [...]

2119 29 000 PLN
13,69 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
wadowicki
Wadowice
Wadowice Na sprzedaż 9 900 000 PLN 3851 m2
Wadowice / wadowicki / małopolskie / Polska, Adama Mickiewicza Magazyn na sprzedaż

Do sprzedaży położony w Wadowicach zespół 3 hal magazynowo–produkcyjnych wraz z budynkiem biurowym. [...]

3851 9 900 000 PLN
2570,76 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 6000 PLN 20 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Romualda Traugutta Lokal do wynajęcia

Luksusowe Gabinety w Sercu Warszawy – Podnajem dla Branży Beauty Szukasz prestiżowego miejsca dla [...]

20 6000 PLN
300 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
Kraków
Podgórze
Płaszów Do wynajęcia 4900 PLN 147 m2
Płaszów / Podgórze / Kraków / małopolskie, Przewóz Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia magazyn - hala (bezpośrednio od właściciela) Lokalizacja: ul. Przewóz 21 (Płaszów) [...]

147 4900 PLN
33,33 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Szaserów Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal użytkowy na ulicy Szaserów położony prawie naprzeciwko wejścia do Szpitala MON.Lokal [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Radom
Śródmieście Na sprzedaż 750 000 PLN 124 m2
Śródmieście / Radom / mazowieckie, Miła Lokal na sprzedaż

Przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 124 m², zlokalizowany w samym sercu Radomia. [...]

124 750 000 PLN
6048,39 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal wielkopolskie
Poznań
Starołęka-Minikowo-Marlewo
Starołęka Do wynajęcia 5500 PLN 110 m2
Starołęka / Starołęka-Minikowo-Marlewo / Poznań / wielkopolskie Lokal do wynajęcia

Lokal o powierzchni 110 kmw , po kapitalnym remoncie ,w pełni przystosowany do prowadzenia [...]

110 5500 PLN
50 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 6380 PLN 110 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Grochowska Biuro do wynajęcia

Wynajmę nowoczesną powierzchnię biurową o łącznej powierzchni 110 m² w kompleksie PRAGA 306 przy ul. [...]

110 6380 PLN
58 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 14 800 PLN 328,6 m2

Wynajmę nowoczesną powierzchnię biurową o łącznej powierzchni 328,6 m² w kompleksie PRAGA 306 przy [...]

328,6 14 800 PLN
45,04 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 6380 PLN 110 m2

Podnajmę biuro – PRAGA 306, Warszawa | 110 m² | gotowe do wejścia | parking Podnajmę nowoczesną [...]

110 6380 PLN
58 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
radomszczański
Radomsko Do wynajęcia 8800 PLN 135 m2
Radomsko / radomszczański / łódzkie / Polska, Krakowska Lokal do wynajęcia

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu przeznaczonego i w w pełni przystosowanego pod [...]

135 8800 PLN
65,19 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 3300 PLN 89 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Marcelińska Lokal do wynajęcia

LOKAL USŁUGOWY 89 m² | WŁASNE WEJŚCIE | WYSOKI STANDARD Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o [...]

89 3300 PLN
37,08 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 527 000 PLN 82,4 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Stanisława Przybyszewskiego Lokal na sprzedaż

Lokal handlowo usługowy - bardzo dobra lokalizacjaGłówne atuty nieruchomości: • lokalizacja w [...]

82,4 527 000 PLN
6395,63 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Wawer Do wynajęcia 4000 PLN 40 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Zasobna Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal w budynku usługowym przy ul. Zasobnej 49 w Warszawie w Radości. Przy budynku jest [...]

40 4000 PLN
100 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn pomorskie
sztumski
Dzierzgoń
Dzierzgoń Na sprzedaż 1 599 000 PLN 867,25 m2
Dzierzgoń / sztumski / pomorskie / Polska, Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" Magazyn na sprzedaż

Bank Spółdzielczy w Sztumie ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości zabudowanej budynkiem o [...]

867,25 1 599 000 PLN
1843,76 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy