wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom pomorskie
starogardzki
Starogard Gdański
Krąg Na sprzedaż 720 000 PLN 123 m2
Krąg / Starogard Gdański / starogardzki / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

OpisNa sprzedaż dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym – Krąg 5A mieszczący się niedaleko [...]

123 720 000 PLN
5853,66 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
gorlicki
Lipinki
Wójtowa Na sprzedaż 430 000 PLN 87 m2
Wójtowa / Lipinki / gorlicki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż ceglany, podpiwniczony dom z lat 60. położony w centrum Wójtowej. W pobliżu znajdują się [...]

87 430 000 PLN
4942,53 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Piotrków Trybunalski Do wynajęcia 32 000 PLN 775 m2
Piotrków Trybunalski / łódzkie / Polska Dom do wynajęcia

Oferujemy do wynajmu nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek o powierzchni 775 m², przystosowany do [...]

775 32 000 PLN
41,29 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
średzki
Miękinia
Wilkszyn Do wynajęcia 5300 PLN 100 m2
Wilkszyn / Miękinia / średzki / dolnośląskie / Polska, Parkowa Dom do wynajęcia

Na wynajem oferuję komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej około 100 m², [...]

100 5300 PLN
53 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Sadyba Do wynajęcia 20 000 PLN 200 m2
Sadyba / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleksandra Zelwerowicza Dom do wynajęcia

A beautifully renovated 200 m² house with 3 bedrooms available for rent from June 1 in Sadyba. The [...]

200 20 000 PLN
100 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
otwocki
Karczew
Karczew Na sprzedaż 1 350 000 PLN 165 m2
Karczew / otwocki / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio dom w Karczewie na działce ok. 800 m2. Powierzchnia całkowita domu 255 m2, [...]

165 1 350 000 PLN
8181,82 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
Gdynia
Chwarzno-Wiczlino Na sprzedaż 1 650 000 PLN 194 m2
Chwarzno-Wiczlino / Gdynia / pomorskie Dom na sprzedaż

Nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej z 2023 roku o łącznej powierzchni ok. 194 m² wraz [...]

194 1 650 000 PLN
8505,15 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Zgorzała Na sprzedaż 1 770 000 PLN 147 m2
Nowa Zgorzała / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

PRYWATNA OFERTA SPRZEDAŻY DOMU (Agencjom nieruchomości i pośrednikom dziękujemy za oferty [...]

147 1 770 000 PLN
12 040,82 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
szczycieński
Pasym
Pasym Na sprzedaż 1 495 000 PLN 209 m2
Pasym / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska, Jana Pawła II Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 209 m² (w tym garaż [...]

209 1 495 000 PLN
7153,11 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
Gdańsk
Jasień Na sprzedaż 1 690 000 PLN 110 m2
Jasień / Gdańsk / pomorskie, Tadeusza Jasińskiego Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom szeregowy (środkowy) wybudowany w 2025 roku przez dewelopera INPRO, zlokalizowany na [...]

110 1 690 000 PLN
15 363,64 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
345 1 500 000 PLN
4347,83 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
ostrowski
Ostrów Mazowiecka Na sprzedaż 990 000 PLN 105 m2
Ostrów Mazowiecka / ostrowski / mazowieckie / Polska, Sportowa Dom na sprzedaż

Sprzedam dom mieszkalny o powierzchni 105 m2 plus piwnica - 50 m2 wraz z budynkiem gospodarczym oraz [...]

105 990 000 PLN
9428,57 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
niżański
Nisko
Nisko Na sprzedaż 850 000 PLN 138 m2
Nisko / niżański / podkarpackie / Polska Dom na sprzedaż

Biuro Nieruchomości Champions z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży wolnostojącego domu [...]

138 850 000 PLN
6159,42 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kartuski
Żukowo
Chwaszczyno Na sprzedaż 1 950 000 PLN 170 m2
Chwaszczyno / Żukowo / kartuski / pomorskie / Polska, Cicha Dom na sprzedaż

Nowoczesny energooszczędny dom z widokiem na jezioro Wysockie (Osowa / Chwaszczyno), powierzchnia [...]

170 1 950 000 PLN
11 470,59 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kościerski
Stara Kiszewa
Struga Na sprzedaż 399 000 PLN 140 m2
Struga / Stara Kiszewa / kościerski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

SPRZEDAJE BEZPOŚREDNIO WŁAŚCICIEL - czyli jako przyszły nabywca nie musicie Państwo nikomu płacić [...]

140 399 000 PLN
2850 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Mysiadło Do wynajęcia 11 600 PLN 166 m2
Mysiadło / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Kuropatwy Dom do wynajęcia

English version below. Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany segment o powierzchni 166,07 m², [...]

166 11 600 PLN
69,88 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
kamieński
Dziwnów
Dziwnów Na sprzedaż 4 200 000 PLN 575 m2
Dziwnów / kamieński / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość nad morzem , stworzona w 2020 roku – Z przyjemnością [...]

575 4 200 000 PLN
7304,35 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Dąbrówka
Ślężany Na sprzedaż 450 000 PLN 80 m2
Ślężany / Dąbrówka / wołomiński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Witam sprzedam bezpośrednio nowy całoroczny domek o powierzchni 80m2 , 3 pokoje + łazienka, działka [...]

80 450 000 PLN
5625 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
pucki
Puck
Widlino Na sprzedaż 1 399 000 PLN 185 m2
Widlino / Puck / pucki / pomorskie / Polska, Spacerowa Dom na sprzedaż

Szczegóły ogłoszeniaKategoria:Domy / SprzedażPowierzchnia:185 m2Liczba pokoi:5 i więcej pokoiPow. [...]

185 1 399 000 PLN
7562,16 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
leżajski
Leżajsk
Maleniska Na sprzedaż 1 950 000 PLN 188 m2
Maleniska / Leżajsk / leżajski / podkarpackie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom parterowy o powierzchni 188,75 m², wybudowany w 2024 roku [...]

188 1 950 000 PLN
10 372,34 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy