wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal mazowieckie
Warszawa
Targówek
Targówek Mieszkaniowy Do wynajęcia 4000 PLN 90 m2
Targówek Mieszkaniowy / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Wejherowska Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia bezpośrednio przestronny lokal usługowy o powierzchni 90 m², położony w widnej [...]

90 4000 PLN
44,44 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim
Bieżanów Do wynajęcia 6500 PLN 82,6 m2
Bieżanów / Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Wielicka Biuro do wynajęcia

Biuro o powierzchni 82,60m2 do wynajęcia. Biurowiec Biznes Park Wielicka to obiekt zlokalizowany w [...]

82,6 6500 PLN
78,69 PLN/m²
12-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn kujawsko-pomorskie
rypiński
Rypin Do wynajęcia 75 117 PLN 3577 m2
Rypin / rypiński / kujawsko-pomorskie / Polska Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia kompleks dwóch hal produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni około 3 577 m², [...]

3577 75 117 PLN
21 PLN/m²
11-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn kujawsko-pomorskie
rypiński
Rypin Do wynajęcia 42 777 PLN 2037 m2

Do wynajęcia nowa hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 2 037,47 m², położona w Rypinie (woj. [...]

2037 42 777 PLN
21 PLN/m²
11-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn kujawsko-pomorskie
rypiński
Rypin Do wynajęcia 32 340 PLN 1540 m2

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni ok. 1 540 m², zlokalizowana w [...]

1540 32 340 PLN
21 PLN/m²
11-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 7500 PLN 64 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Aleja Polski Walczącej Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Lokal na warszawskim Mokotowie Aleja Polski Walczącej 32 LOKAL U3 przy paczkomacie DPD pod każdą [...]

64 7500 PLN
117,19 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Biurowiec śląskie
Katowice Na sprzedaż 4 150 000 PLN 1129,2 m2
Katowice / śląskie / Polska, Pod Młynem Biurowiec na sprzedaż

Do sprzedania nieruchomość biurowa z dużym parkingiem i możliwością magazynowania w stanie bardzo [...]

1129,2 4 150 000 PLN
3675,17 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 14 999 PLN 600 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa 600 m² w Łodzi – Teofilów (Bałuty). Wjazd TIR, ogrzewanie [...]

600 14 999 PLN
25 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
łaski
Łask
Łask Na sprzedaż 3 500 000 PLN 644 m2
Łask / łaski / łódzkie / Polska, Gabriela Narutowicza Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o powierzchni 504m kw znajdujący się w centrum Łasku. W [...]

644 3 500 000 PLN
5434,78 PLN/m²
09-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim Do wynajęcia 5500 PLN 63,74 m2
Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Wielicka Biuro do wynajęcia

Biuro o powierzchni 63,74m2 do wynajęcia. Biurowiec Biznes Park Wielicka to obiekt zlokalizowany w [...]

63,74 5500 PLN
86,29 PLN/m²
09-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
miński
Mrozy
Mrozy Na sprzedaż 9 000 000 PLN 4000 m2
Mrozy / miński / mazowieckie / Polska, Nadrzeczna Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż duża nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 5 ha, zabudowana obiektami [...]

4000 9 000 000 PLN
2250 PLN/m²
07-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
tarnowski
Gromnik
Gromnik Do wynajęcia 6200 PLN 200 m2
Gromnik / tarnowski / małopolskie / Polska, Krynicka Lokal do wynajęcia

Mam do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 200 m2. Zlokalizowany w centrum Gromnika w pierwszej [...]

200 6200 PLN
31 PLN/m²
05-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Tarnów Do wynajęcia 2450 PLN 82 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Hodowlana Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia lokal biurowy- handlowy z KLIMATYZACJĄ o pow. 82m2 . zlokalizowany na I piętrze w [...]

82 2450 PLN
29,88 PLN/m²
03-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
pruszkowski
Michałowice
Opacz-Kolonia Do wynajęcia 40 000 PLN 912 m2
Opacz-Kolonia / Michałowice / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Środkowa Magazyn do wynajęcia

Wynajmę NOWY budynek magazynowo-biurowy w Opaczy Kolonii przy ulicy Środkowej 27A - okolice Warszawa [...]

912 40 000 PLN
43,86 PLN/m²
02-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Stare Miasto Na sprzedaż 1 450 000 PLN 53 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Zwierzyniecka Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż unikatowy Lokal handlowy/ użytkowy znajduje się na parterze zmodernizowanej kamienicy [...]

53 1 450 000 PLN
27 358,49 PLN/m²
25-02-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 350 000 PLN 50 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Lodowa Przemysłowy na sprzedaż

Sprzedam dochodową kwiaciarnię w Łodzi - Pawilon ok 50 m2 - super lokalizacja dzięki której będą [...]

50 350 000 PLN
7000 PLN/m²
24-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 4362 PLN 36 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Polski Walczącej Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 36,35 m2 znajdujący się na nowo powstałym osiedlu na Mokotowie [...]

36 4362 PLN
121,17 PLN/m²
24-02-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne zachodniopomorskie
Szczecin Do wynajęcia 2200 PLN 400 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, Europejska Komercyjne do wynajęcia

Na wynajem plac 400m²-1500m² przy ulicy Europejskiej (przed stacją BP/dawny Lotos) z bezpośrednim [...]

400 2200 PLN
5,50 PLN/m²
24-02-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 3000 PLN 25 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Grójecka Biuro do wynajęcia

LOKALE BIUROWE DO WYNAJĘCIA: Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe w bardzo atrakcyjnej cenie i [...]

25 3000 PLN
120 PLN/m²
23-02-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy dolnośląskie
oleśnicki
Dziadowa Kłoda
Dziadowa Kłoda Na sprzedaż 4 305 000 PLN 25 713 m2
Dziadowa Kłoda / oleśnicki / dolnośląskie / Polska, 1 Maja Przemysłowy na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - rozbudowane przedsiębiorstwo produkcji rolno-spożywczej [...]

25 713 4 305 000 PLN
167,43 PLN/m²
23-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy