wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal łódzkie
poddębicki
Poddębice
Poddębice Na sprzedaż 1800 PLN 150 m2
Poddębice / poddębicki / łódzkie / Polska, Łódzka Lokal na sprzedaż

Do wynajęcia w centrum Poddębic przy ul. Łódzkiej 12 lokal o pow. 150 m2. Lokal składa się z 2 [...]

150 1800 PLN
12 PLN/m²
30-08-2025 Dodaj do notesu
Lokal świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 3350 PLN 72 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Seminaryjska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 72 m² z przynależną piwnicą o tej [...]

72 3350 PLN
46,53 PLN/m²
05-08-2025 Dodaj do notesu
Lokal świętokrzyskie
Kielce Na sprzedaż 249 000 PLN 95 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Magazynowa Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję nowy, wolnostojący lokal usługowo-handlowy, wykonany w nowoczesnej technologii [...]

95 249 000 PLN
2621,05 PLN/m²
05-08-2025 Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
żuromiński
Żuromin
Żuromin Na sprzedaż 1 499 000 PLN 800 m2
Żuromin / żuromiński / mazowieckie / Polska, Wyzwolenia Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż dwie hale produkcyjno-magazynowe położone w niedużej odległości od siebie. HALA NR 1 - [...]

800 1 499 000 PLN
1873,75 PLN/m²
31-07-2025 Dodaj do notesu
Biuro śląskie
Zabrze
Centrum Do wynajęcia 9000 PLN 180 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Wolności Biuro do wynajęcia

Lokal usługowy 180 m² | Open Space | I piętro | Klimatyzacja | Centrum Zabrza Powierzchnia: 180 m² [...]

180 9000 PLN
50 PLN/m²
26-07-2025 Dodaj do notesu
Biuro śląskie
Zabrze
Centrum Do wynajęcia 18 000 PLN 300 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Wolności Biuro do wynajęcia

Lokal biurowo-usługowy 300 m² | Parter | Witryny | Centrum Zabrza Adres: Zabrze, ul. Wolności 341 [...]

300 18 000 PLN
60 PLN/m²
26-07-2025 Dodaj do notesu
Lokal wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Do wynajęcia 1700 PLN 25 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Pawia Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia pawilon handlowy 25m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Przeznaczenie. Handel - usługi [...]

25 1700 PLN
68 PLN/m²
21-07-2025 Dodaj do notesu
Lokal lubuskie
strzelecko-drezdenecki
Strzelce Krajeńskie
Strzelce Krajeńskie Na sprzedaż 6000 PLN 200 m2
Strzelce Krajeńskie / strzelecko-drezdenecki / lubuskie / Polska, Bolesława Chrobrego Lokal na sprzedaż

Oferujemy na wynajem elastyczną powierzchnię handlową (200–470 m²) w Galerii Rycerskiej – [...]

200 6000 PLN
30 PLN/m²
15-07-2025 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Nowy Sącz Do wynajęcia 1500 PLN 39 m2
Nowy Sącz / małopolskie / Polska, pl. Gen. Henryka Dąbrowskiego Lokal do wynajęcia

OpisDo wynajęcia lokal o pow. 39m2 w Galerii Arkadia, Pl. Dąbrowskiego 4 w Nowym Sączu .Obiekt [...]

39 1500 PLN
38,46 PLN/m²
14-07-2025 Dodaj do notesu
Lokal świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 1800 PLN 36,5 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Rolna Lokal do wynajęcia

Lokal handlowy lub biurowy z klimatyzacją ,wejściem od ulicy. Parking przy lokalu minimum 5 miejsc [...]

36,5 1800 PLN
49,32 PLN/m²
13-07-2025 Dodaj do notesu
Komercyjne śląskie
Chorzów Na sprzedaż 2 890 000 PLN 920 m2
Chorzów / śląskie / Polska, Katowicka Komercyjne na sprzedaż

Na sprzedaż hala/magazyn/biura o powierzchni ok. 920 m2. Nieruchomość jest w pełni gotowa do użytku [...]

920 2 890 000 PLN
3141,30 PLN/m²
03-07-2025 Dodaj do notesu
Komercyjne warmińsko-mazurskie
działdowski
Lidzbark
Lidzbark Na sprzedaż 9 000 000 PLN 35 000 m2
Lidzbark / działdowski / warmińsko-mazurskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy usytuowany w Lidzbarku, w lesie, nad brzegiem jeziora objętego [...]

35 000 9 000 000 PLN
257,14 PLN/m²
02-07-2025 Dodaj do notesu
Lokal wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Baranowo Do wynajęcia 89 PLN 500 m2
Baranowo / Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska, Szamotulska Lokal do wynajęcia

Oferujemy najem nowoczesnych lokali usługowych w atrakcyjnej lokalizacji – Baranowo - Chyby (woj. [...]

500 89 PLN
0,18 PLN/m²
25-06-2025 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Łagiewniki Do wynajęcia 19 434 PLN 350 m2
Łagiewniki / Kraków / małopolskie, Strumienna Lokal do wynajęcia

Szukasz prestiżowej siedziby dla swojej firmy w Krakowie, która zapewni Twojemu zespołowi komfort [...]

350 19 434 PLN
55,53 PLN/m²
20-06-2025 Dodaj do notesu
Lokal podlaskie
Białystok Na sprzedaż 700 000 PLN 342 m2
Białystok / podlaskie Lokal na sprzedaż

Opis po polsku: Na sprzedaż w plena działający i dochodowy biznes hostelowi (nie nieruchomość) w [...]

342 700 000 PLN
2046,78 PLN/m²
08-06-2025 Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
płocki
Stara Biała
Nowe Bronowo Do wynajęcia 28 000 PLN 800 m2
Nowe Bronowo / Stara Biała / płocki / mazowieckie Magazyn do wynajęcia

Wynajmę halę produkcyjno magazynową  w sąsiedztwie Orlen Olefiny III hala posiada suwnice 6,3T

800 28 000 PLN
35 PLN/m²
30-05-2025 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 4250 PLN 50 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Dolna Lokal do wynajęcia

Oferujemy w pełni funkcjonalne przestrzenie kuchenne na wynajem w najlepszych lokalizacjach w [...]

50 4250 PLN
85 PLN/m²
26-05-2025 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim Do wynajęcia 3300 PLN 36 m2
Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Wielicka Biuro do wynajęcia

Powierzchnia Biurowa w kompleksie Biznes Park Wielicka, mieści się na I piętrze budynku z windą. [...]

36 3300 PLN
91,67 PLN/m²
16-05-2025 Dodaj do notesu
Komercyjne łódzkie
Łódź Na sprzedaż 3 900 000 PLN 668 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Stefana Żeromskiego Komercyjne na sprzedaż

Nowo wybudowany budynek biurowy z lokalami usługowo-handlowymi w parterze o łącznej powierzchni [...]

668 3 900 000 PLN
5838,32 PLN/m²
09-05-2025 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Gdynia Na sprzedaż 196 852 PLN 59,97 m2
Gdynia / pomorskie / Polska, Świętojańska Lokal na sprzedaż

1. Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

59,97 196 852 PLN
3282,51 PLN/m²
08-05-2025 Dodaj do notesu
Reklamy