wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Dziesięciny Na sprzedaż 480 000 PLN 84 m2
Dziesięciny / Białystok / podlaskie, Porzeczkowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 83,5 m² znajduje się na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku z [...]

84 480 000 PLN
5714,29 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok Do wynajęcia 2050 PLN 34 m2
Białystok / podlaskie / Polska, 42 Pułku Piechoty Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na wynajem, znajdującej się w budynku oddanym do użytku w 2024 [...]

34 2050 PLN
60,29 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Dziesięciny Na sprzedaż 430 000 PLN 47,22 m2
Dziesięciny / Białystok / podlaskie, Zagórna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedaży mieszkanie na Os. Dziesięciny w Białymstoku przy ul. Zagórnej 11 - 3-pokojowe o pow. [...]

47,22 430 000 PLN
9106,31 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Młodych Do wynajęcia 1450 PLN 21 m2
Młodych / Białystok / podlaskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka z aneksem kuchennym umeblowana, lodówka miejsce na powieszenie TV,prysznic, bez balkonu [...]

21 1450 PLN
69,05 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Białostoczek Na sprzedaż 459 000 PLN 66 m2
Białostoczek / Białystok / podlaskie, Białostoczek Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Białostoczek ul. Białostoczek 17. 3 pokoje + oddzielna [...]

66 459 000 PLN
6954,55 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
Białystok Do wynajęcia 7500 PLN 3700 m2
Białystok / podlaskie / Polska, Trawiasta Działka do wynajęcia

Wynajmę plac 3700m2 Utwardzony kostką Ogrodzony - 2 bramy Monitoring Oświetlenie Bardzo dobry dojazd [...]

3700 7500 PLN
2,03 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 850 000 PLN 77,2 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Józefa Marjańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie w dobrym stanie, mozliwosc zamieszkania od razu po wydaniu kluczy. Nieruchomosc [...]

77,2 850 000 PLN
11 010,36 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Jaroszówka Do wynajęcia 2000 PLN 28 m2
Jaroszówka / Białystok / podlaskie, Baśniowa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Witam. Oferuję do wynajęcia: * Kawalerka 28m2 * po remoncie * wszystkie sprzęty AGD oraz meble nowe [...]

28 2000 PLN
71,43 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal podlaskie
Białystok Do wynajęcia 20 PLN 400 m2
Białystok / podlaskie / Polska, Józefa Ignacego Kraszewskiego Lokal do wynajęcia

ALDI Sp. z o.o. wynajmie lokal handlowo-usługowy w Białymstoku, ul. Kraszewskigo 45 o powierzchni [...]

400 20 PLN
0,05 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 629 000 PLN 38 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Jurowiecka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam serdecznie, mam do sprzedania Nowy Nowoczesny Apartament świeżo wykończony w nowoczesnym [...]

38 629 000 PLN
16 552,63 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal podlaskie
Białystok
Nowe Miasto Na sprzedaż 2 964 400 PLN 159 m2
Nowe Miasto / Białystok / podlaskie, Kręta Lokal na sprzedaż

Nowoczesny lokal usługowy | wysoki standard | duże witryny | Nowe Miasto Na sprzedaż nowoczesny [...]

159 2 964 400 PLN
18 644,03 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal podlaskie
Białystok Do wynajęcia 3500 PLN 46,6 m2
Białystok / podlaskie / Polska, Armii Krajowej Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal użytkowy o pow 46,6 m2 znajdujący się w Białymstoku ul.Armii Krajowej 2A. Znajduje [...]

46,6 3500 PLN
75,11 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Garaż podlaskie
Białystok Do wynajęcia 460 PLN 15 m2
Białystok / podlaskie / Polska, Warmińska Garaż do wynajęcia

Wynajmę garaż podziemny o pow. 15m2 przy ul. Warmińskiej 29 . Brama wjazdowa na pilot Brama [...]

15 460 PLN
30,67 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Przydworcowe Na sprzedaż 499 000 PLN 48,2 m2
Przydworcowe / Białystok / podlaskie, Kardynała Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

ZAMIESZKAJ NA OSIEDLU PRZYDWORCOWYM!Na sprzedaż wyjątkowo ustawne, jasne i gotowe do wprowadzenia [...]

48,2 499 000 PLN
10 352,70 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Młodych Na sprzedaż 468 000 PLN 52,18 m2
Młodych / Białystok / podlaskie, Hetmańska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie w stanie deweloperskim, częściowo wykończone. Ściany pokryte gładzią szpachlową i [...]

52,18 468 000 PLN
8968,95 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
Białystok Na sprzedaż 750 000 PLN 445 m2
Białystok / podlaskie / Polska, Aleksandra Rybnika Działka na sprzedaż

Działka inwestycja z możliwością zabudowy wielorodzinnej i usługowej. Kształt działki, w układzie [...]

445 750 000 PLN
1685,39 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój podlaskie
Białystok
Wysoki Stoczek Do wynajęcia 1000 PLN
Wysoki Stoczek / Białystok / podlaskie, Hugo Kołłątaja Pokój do wynajęcia

Wynajmę od zaraz pokój. Zapraszam dziewczynę/Panią do w pełni umeblowanego i wyposażonego [...]

1000 PLN
71,43 PLN/m²
25-02-2026 Dodaj do notesu
Biuro podlaskie
Białystok Do wynajęcia 650 PLN 300 m2
Białystok / podlaskie / Polska, Octowa Biuro do wynajęcia

Biura serwisowane od 650 PLN netto/mies/osobę • Octowa 2a • Dojazd bez korków + duży darmowy parking [...]

300 650 PLN
2,17 PLN/m²
16-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Nowe Miasto Na sprzedaż 710 000 PLN 99 m2
Nowe Miasto / Białystok / podlaskie, Stefana Żeromskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż proponujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni [...]

99 710 000 PLN
7171,72 PLN/m²
07-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 400 000 PLN 40 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Aleja Józefa Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie znajduje się w Centrum Białegostoku świetny punkt komunikacyjny Blisko sklepy spożywcze i [...]

40 400 000 PLN
10 000 PLN/m²
05-12-2025 Dodaj do notesu