wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Bema Na sprzedaż 464 000 PLN 42,5 m2
Bema / Białystok / podlaskie, Generała Józefa Bema Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dwustronne mieszkanie po generalnym remoncie – gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferuję [...]

42,5 464 000 PLN
10 917,65 PLN/m²
01-09-2025 Dodaj do notesu
Pokój podlaskie
Białystok
Leśna Dolina Do wynajęcia 850 PLN
Leśna Dolina / Białystok / podlaskie Pokój do wynajęcia

Posiadam do wynajęcia pokój w 3-pokojowym mieszkaniu znajdującym się na osiedlu Leśna Dolina. [...]

850 PLN
0 PLN/m²
14-08-2025 Dodaj do notesu
Lokal podlaskie
Białystok Na sprzedaż 700 000 PLN 342 m2
Białystok / podlaskie Lokal na sprzedaż

Opis po polsku: Na sprzedaż w plena działający i dochodowy biznes hostelowi (nie nieruchomość) w [...]

342 700 000 PLN
2046,78 PLN/m²
08-06-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Piaski Do wynajęcia 1500 PLN 43 m2
Piaski / Białystok / podlaskie, Marii Curie-Skłodowskiej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajme mieszkanie o pow.43m,2 w sklad ktorego wchodza 2 niezalezne pok.oddzielna [...]

43 1500 PLN
34,88 PLN/m²
07-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Skorupy Do wynajęcia 1400 PLN 30 m2
Skorupy / Białystok / podlaskie, Nowowarszawska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

1-pokojowe mieszkanie. Umeblowane. Bardzo dobra lokalizacja, doskonale skomunikowane z całym [...]

30 1400 PLN
46,67 PLN/m²
02-08-2024 Dodaj do notesu