wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
grodziski
Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski Na sprzedaż 86 950 PLN 43,46 m2
Grodzisk Wielkopolski / grodziski / wielkopolskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Syndyk Masy Upadłości Michała Krzyźlaka w upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez [...]

43,46 86 950 PLN
2000,69 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
grodziski
Wielichowo
Wielichowo Na sprzedaż 649 000 PLN 150 m2
Wielichowo / grodziski / wielkopolskie / Polska, Rakoniewicka Dom na sprzedaż

Na sprzedaż duża nieruchomość położona w Wielichowie przy ul. Rakoniewickiej 33. Oferta obejmuje dom [...]

150 649 000 PLN
4326,67 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
grodziski
Grodzisk Wielkopolski
Albertowsko Na sprzedaż 168 700 PLN 15 895 m2
Albertowsko / Grodzisk Wielkopolski / grodziski / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

15 895 168 700 PLN
10,61 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Skuły Na sprzedaż 190 000 PLN 1060 m2
Skuły / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Jaworowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną. Woda w drodze, prąd na działce. Wymiary działki około 43/25 metrów. [...]

1060 190 000 PLN
179,25 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Zaręby Na sprzedaż 924 000 PLN 26 400 m2
Zaręby / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Kuropatwy Działka na sprzedaż

Dzień dobry. Mam do sprzedania działkę siedliskową o powierzchni 2,64 ha w miejscowości Zaręby w [...]

26 400 924 000 PLN
35 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Książenice Na sprzedaż 1 297 000 PLN 179 m2
Książenice / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Książenice Siestrzeń (na osiedlu), powiat grodziski. [...]

179 1 297 000 PLN
7245,81 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Przeszkoda Na sprzedaż 897 500 PLN 146 m2
Przeszkoda / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Pod Lasem Dom na sprzedaż

Witam Państwa pragnę poinformować iż jesteśmy w trakcie kończenia budowy na kameralnym osiedlu domy [...]

146 897 500 PLN
6147,26 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Osowiec Na sprzedaż 997 000 PLN 196 m2
Osowiec / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Osowiec powiat grodziski. Odległość od Warszawy 30min [...]

196 997 000 PLN
5086,73 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Chrzanów Mały Na sprzedaż 425 000 PLN 29 m2
Chrzanów Mały / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Herbatnikowa Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam bezpośrednio umeblowane mieszkanie 29 metrów w Chrzanowie Małym, obok Grodziska [...]

29 425 000 PLN
14 655,17 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Baranów
Boża Wola Na sprzedaż 950 000 PLN 138 m2
Boża Wola / Baranów / grodziski / mazowieckie / Polska, Świerkowa Dom na sprzedaż

BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA! Z przyjemnością prezentuję połówkę bliźniaka w stanie deweloperskim, [...]

138 950 000 PLN
6884,06 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Jaktorów
Chylice Na sprzedaż 279 999 PLN 1282 m2
Chylice / Jaktorów / grodziski / mazowieckie / Polska, Alpejska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Bieszczadzkiej we wsi Chylice, gm. Jaktorów. Powierzchnia 1282 [...]

1282 279 999 PLN
218,41 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 645 000 PLN 45 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Henryka Sienkiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Ogłoszenie osoby prywatnej, Mieszkanie z 2022 r., 1 piętro z windą, 45 m2 + balkon 9m2 + garaż [...]

45 645 000 PLN
14 333,33 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Skuły Na sprzedaż 520 000 PLN 10 100 m2
Skuły / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Ekologiczna Działka na sprzedaż

Działka położona w bliskim sąsiedztwie Rezerwatu Skulski Las. Na działce znajduje się wodociąg, [...]

10 100 520 000 PLN
51,49 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Podkowa Leśna Na sprzedaż 2 590 000 PLN 150 m2
Podkowa Leśna / grodziski / mazowieckie / Polska, Gołębia Dom na sprzedaż

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela ! Szanowni Państwo, wystawiamy na sprzedaż swoją nieruchomość [...]

150 2 590 000 PLN
17 266,67 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Władysławów Na sprzedaż 399 000 PLN 9151 m2
Władysławów / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę leśną 9152 m2, prostokąt o wymiarach ok. 71 m x 122 m, we wsi Władysławów, gm. [...]

9151 399 000 PLN
43,60 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Jaktorów
Chylice Na sprzedaż 599 999 PLN 4485 m2

Sprzedam bezpośrednio świetnie położoną nieruchomość 28 km od granicy Warszawy, Gmina Jaktorów, [...]

4485 599 999 PLN
133,78 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Do wynajęcia 2400 PLN 35,1 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Tadeusza Bairda Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 35 m2 w Grodzisku Mazowieckim. W skład [...]

35,1 2400 PLN
68,38 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
190 1 349 999 PLN
7105,26 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Milanówek Na sprzedaż 1 180 000 PLN 158 m2
Milanówek / grodziski / mazowieckie / Polska, Olszowa Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio dom wolnostojący w Milanówku, nieruchomość o powierzchni ok 150 m2 została [...]

158 1 180 000 PLN
7468,35 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 870 000 PLN 74,37 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Żydowska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Najważniejsze informacje: Świetna lokalizacja i komunikacja – wszędzie blisko i wygodnieBardzo [...]

74,37 870 000 PLN
11 698,27 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy