wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal małopolskie
Nowy Sącz Do wynajęcia 2500 PLN 104 m2
Nowy Sącz / małopolskie / Polska, Zyndrama Lokal do wynajęcia

WOLNE OD 01.02.2026 Wynajmę halę produkcyjno-magazynową zlokalizowaną w Nowym Sączu ul. [...]

104 2500 PLN
24,04 PLN/m²
22-02-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 3600 PLN 72 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Józefa Ignacego Kraszewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę piękne jasne mieszkanie po generalnym remoncie w kameralnej kamienicy. Mieszkanie 3 [...]

72 3600 PLN
50 PLN/m²
18-02-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
nowotarski
Nowy Targ
Nowy Targ Na sprzedaż 390 000 PLN 41,4 m2
Nowy Targ / nowotarski / małopolskie, Powstańców Śląskich Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam mam mieszkanie po remoncie do sprzedania składające się z 2óch [...]

41,4 390 000 PLN
9420,29 PLN/m²
06-02-2023 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Wola Radziszowska / Skawina / krakowski / małopolskie Działka na sprzedaż

Mam do sprzedania działkę budowlaną 16 ar. w Woli Radziszowskiej gm.Skawina. Dzialka w pięknym [...]

1600 144 000 PLN
90 PLN/m²
29-11-2022 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
myślenicki
Pcim
Stróża Na sprzedaż 1 845 000 PLN 42 m2
Stróża / Pcim / myślenicki / małopolskie Działka na sprzedaż

Działka położona w Stróży, gmina Pcim, 30 km od obwodnicy Krakowa. Nieruchomość zlokalizowana w [...]

42 1 845 000 PLN
43 928,57 PLN/m²
29-11-2022 Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
Kraków Do wynajęcia 500 PLN 15 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Półłanki Magazyn do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia nowe magazyny samoobsługowe. Oferowane magazyny to kontenery morskie o pow. [...]

15 500 PLN
33,33 PLN/m²
23-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Swoszowice
Kliny Zacisze Do wynajęcia 2000 PLN 45 m2
Kliny Zacisze / Swoszowice / Kraków / małopolskie, Ketlinga Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Opis nieruchomości: Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, dla dwóch osób. Nieruchomość znajduje się [...]

45 2000 PLN
44,44 PLN/m²
07-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 2900 PLN 53 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Lucjana Rydla Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe przytulne mieszkanie na parterze w centrum miasta, dwa lata po gruntownym remoncie. [...]

53 2900 PLN
54,72 PLN/m²
03-11-2022 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Dębniki Do wynajęcia 2400 PLN 16 m2
Dębniki / Kraków / małopolskie, Aleja 29 Listopada Biuro do wynajęcia

W naszej ofercie chcemy zaoferować Państwu niezależne biura o wysokim standardzie w bardzo dobrej [...]

16 2400 PLN
150 PLN/m²
18-10-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
chrzanowski
Chrzanów
Chrzanów Na sprzedaż 172 478 PLN 64,08 m2
Chrzanów / chrzanowski / małopolskie, Fabryczna Mieszkanie na sprzedaż | brak pokoi

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert prawo własności [...]

64,08 172 478 PLN
2691,60 PLN/m²
11-07-2022 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Dębniki / Kraków / małopolskie, Obozowa Pokój do wynajęcia

do wynajęcia pokój 1 osobowy. W mieszkaniu są 3 osobne pokoje - 2 wynajęte przez chłopaków. [...]

620 PLN
0 PLN/m²
07-03-2022 Dodaj do notesu
Reklamy