wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka małopolskie
tarnowski
Tuchów
Tuchów Na sprzedaż 366 000 PLN 3055 m2
Tuchów / tarnowski / małopolskie / Polska, Tarnowska Działka na sprzedaż

Sprzedam Piękną działkę budowlaną w Tuchowie nad marketem Lidla przy ul. Tarnowskiej o powierzchni [...]

3055 366 000 PLN
119,80 PLN/m²
31-03-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
myślenicki
Myślenice
Głogoczów Na sprzedaż 396 000 PLN 2391 m2
Głogoczów / Myślenice / myślenicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Mam do sprzedania widokową działkę budowlaną w pełni uzbrojona (woda, prąd, gaz, kanalizacja). [...]

2391 396 000 PLN
165,62 PLN/m²
25-03-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Na sprzedaż 55 000 PLN 333 m2
Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska, Czarnochowska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż piękną ogródek działkowy w ROD " Zdrowie "w Wieliczce ul. Czarnochowska 24. Duża działka [...]

333 55 000 PLN
165,17 PLN/m²
24-03-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
tarnowski
Gromnik
Siemiechów Na sprzedaż 55 392 PLN 1154 m2
Siemiechów / Gromnik / tarnowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana z dobrym dojazdem i pięknym widokiem. Spokojna i cicha okolica [...]

1154 55 392 PLN
48 PLN/m²
16-03-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
Kraków
Dębniki
Tyniec Na sprzedaż 140 000 PLN 1503 m2
Tyniec / Dębniki / Kraków / małopolskie, Nad Czerną Działka na sprzedaż

Działka rekreacyjna nr 249 pow 1503 m2 -15A ul. Nad Czerną. Tyniec obręb P74 Podgórze. Na działce [...]

1503 140 000 PLN
93,15 PLN/m²
01-03-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
myślenicki
Myślenice
Głogoczów Na sprzedaż 136 500 PLN 6000 m2
Głogoczów / Myślenice / myślenicki / małopolskie Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Ryszarda Śpitalniaka, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej [...]

6000 136 500 PLN
22,75 PLN/m²
16-01-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
nowosądecki
Chełmiec
Marcinkowice Na sprzedaż 500 000 PLN 4300 m2
Marcinkowice / Chełmiec / nowosądecki / małopolskie Działka na sprzedaż

Posiadam do sprzedaży bardzo ładną działkę budowlaną położoną w cichej i malowniczej lokalizacji w [...]

4300 500 000 PLN
116,28 PLN/m²
06-09-2024 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wielicki
Gdów
Gdów Na sprzedaż 300 PLN 8400 m2
Gdów / wielicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję atrakcyjnie usytuowaną działkę inwestycyjną (przeznaczenie przemysłowo-usługowe) znajdującą [...]

8400 300 PLN
0,04 PLN/m²
01-10-2023 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wielicki
Gdów
Marszowice Na sprzedaż 354 620 PLN 2086 m2
Marszowice / Gdów / wielicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

;Działka 600/4 ( 1787 m2 ). Klasyfikacja MNU, Gaz i energia elektryczna w działce 600/3, woda w [...]

2086 354 620 PLN
170 PLN/m²
09-09-2023 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Wola Radziszowska / Skawina / krakowski / małopolskie Działka na sprzedaż

Mam do sprzedania działkę budowlaną 16 ar. w Woli Radziszowskiej gm.Skawina. Dzialka w pięknym [...]

1600 144 000 PLN
90 PLN/m²
29-11-2022 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
myślenicki
Pcim
Stróża Na sprzedaż 1 845 000 PLN 42 m2
Stróża / Pcim / myślenicki / małopolskie Działka na sprzedaż

Działka położona w Stróży, gmina Pcim, 30 km od obwodnicy Krakowa. Nieruchomość zlokalizowana w [...]

42 1 845 000 PLN
43 928,57 PLN/m²
29-11-2022 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy