wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Nagórki Na sprzedaż 779 000 PLN 56,51 m2
Nagórki / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Franciszka Barcza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam wyjątkowo starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 56,51 m², które wyróżnia się [...]

56,51 779 000 PLN
13 785,17 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Redykajny Na sprzedaż 480 000 PLN 50,86 m2
Redykajny / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Sokola Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu, a jednocześnie od razu w nim zamieszkać lub [...]

50,86 480 000 PLN
9437,67 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Podgrodzie Do wynajęcia 2100 PLN 37,9 m2
Podgrodzie / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Księdza Tadeusza Borkowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Osiedlu Podgrodzie. Pokoje są wyposażone w [...]

37,9 2100 PLN
55,41 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Do wynajęcia 3200 PLN 78 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Marka Kotańskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę wyjątkowe mieszkanie 78 m² Koszary – Olsztyn Do wynajęcia od zaraz piękne, przestronne [...]

78 3200 PLN
41,03 PLN/m²
26-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Jaroty Do wynajęcia 1600 PLN 42,5 m2
Jaroty / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Jana Janowicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Składa się z [...]

42,5 1600 PLN
37,65 PLN/m²
20-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Na sprzedaż 689 000 PLN 56,89 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Bydgoska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Osiedle Harmonia Nowe 3 pok. Mieszkanie położone jest w urokliwym miejscu w Olsztynie przy ulicy [...]

56,89 689 000 PLN
12 111,09 PLN/m²
13-05-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Śródmieście Na sprzedaż 639 000 PLN 106,74 m2
Śródmieście / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Tadeusza Kościuszki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Duże mieszkanie o pow. 106,74m2 (3 pokoje, kuchnia, pom. gosp., łazienka, wc i przedpokój), [...]

106,74 639 000 PLN
5986,51 PLN/m²
27-04-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Kormoran Do wynajęcia 3300 PLN 62,22 m2
Kormoran / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Dworcowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie z trzema pokojami znajduje się w nowym apartamentowcu na 6. piętrze (62,22 m² - 3 pokoje) [...]

62,22 3300 PLN
53,04 PLN/m²
05-01-2024 Dodaj do notesu