wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka pomorskie
Gdańsk
Kokoszki Na sprzedaż 9 940 000 PLN 27 996 m2
Kokoszki / Gdańsk / pomorskie, Budowlanych Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Gdańsku, nr 241/21, obręb 0025 Firoga, o powierzchni 2,7996 ha. [...]

27 996 9 940 000 PLN
355,05 PLN/m²
15-11-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kartuski
Sulęczyno
Podjazy Na sprzedaż 160 000 PLN 630 m2
Podjazy / Sulęczyno / kartuski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam ładną, zagospodarowaną działkę z dwoma domkami. Działka położona jest w lesie, w zacisznym [...]

630 160 000 PLN
253,97 PLN/m²
06-08-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Hel
Hel Do wynajęcia 20 717 PLN 0 m2
Hel / pucki / pomorskie, Admirała Steyera Działka do wynajęcia

AMW REWITA Sp. z o.o. ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na czas określony 60 m-cy [...]

0 20 717 PLN
0 PLN/m²
03-04-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Hel
Hel Do wynajęcia 26 939 PLN 0 m2

AMW REWITA Sp. z o.o. ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na czas określony 36 m-cy [...]

0 26 939 PLN
0 PLN/m²
08-03-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
starogardzki
Bobowo
Wysoka Na sprzedaż 75 000 PLN 1150 m2
Wysoka / Bobowo / starogardzki / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działki budowlane nr 280/6 -1288 m2,280/7 -1141 m2, 280/8 - 1141 m 2,. Położone w [...]

1150 75 000 PLN
65,22 PLN/m²
20-02-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Juszkowo Na sprzedaż 71 442 PLN 988 m2
Juszkowo / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

„Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, na podstawie art. [...]

988 71 442 PLN
72,31 PLN/m²
30-08-2023 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kościerski
Nowa Karczma
Nowa Karczma Na sprzedaż 195 000 PLN 3080 m2
Nowa Karczma / kościerski / pomorskie / Polska, Horniki Górne Działka na sprzedaż

Bez pośrednika Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Nowa Karczma, Horniki Górne. Media w [...]

3080 195 000 PLN
63,31 PLN/m²
26-04-2023 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Władysławowo
Jastrzębia Góra Na sprzedaż 900 000 PLN 1800 m2
Jastrzębia Góra / Władysławowo / pucki / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Działki budowlane 1800 m² – Jastrzębia Góra – z projektami domów jednorodzinnychNa sprzedaż [...]

1800 900 000 PLN
500 PLN/m²
22-02-2023 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy