wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 1496 PLN 18,75 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Jugosłowiańska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia samodzielny lokal - kawalerka (pokój o powierzchni 18,75 m2 z łazienką i aneksem [...]

18,75 1496 PLN
79,79 PLN/m²
24-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Krzyżowniki-Smochowice
Smochowice Do wynajęcia 2500 PLN 45 m2
Smochowice / Krzyżowniki-Smochowice / Poznań / wielkopolskie, Lubowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 45m2 w wolnostojącym małym domu. Dwa pokoje po 15m2, częściowo umeblowane. Kuchnia, [...]

45 2500 PLN
55,56 PLN/m²
14-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Jeżyce Do wynajęcia 4800 PLN 120 m2
Jeżyce / Poznań / wielkopolskie, Augustyna Szamarzewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

PROMOCYJNA OFERTA TYLKO DLA FIRM. Wystawiamy fakturę VAT. Duże 3 pokojowe, umeblowane i [...]

120 4800 PLN
40 PLN/m²
01-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Winiary Do wynajęcia 2200 PLN 51 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie na ulicy Koronnej 3. Doskonała lokalizacja! [...]

51 2200 PLN
43,14 PLN/m²
28-03-2025 Dodaj do notesu
25 1800 PLN
72 PLN/m²
24-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Rataje Do wynajęcia 2250 PLN 38 m2
Rataje / Poznań / wielkopolskie, Na Miasteczku Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Polecam do wynajęcie kawalerkę w apartamentowcu przy Rondzie Rataje (ul. Na Miasteczku , klatka od [...]

38 2250 PLN
59,21 PLN/m²
13-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2500 PLN 29 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Bolesława Krysiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH SOBIE INDYWIDUALNOŚĆ ORAZ ELEGANCJĘ Zapraszamy do wynajmu eleganckiej [...]

29 2500 PLN
86,21 PLN/m²
04-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto
Zawady Do wynajęcia 4800 PLN 140 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Główna Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Mieszkanie-piętro domu bez pośredników - ODDZIELNE ZEWNĘTRZNE WEJŚCIE - 4 pokoje w tym salon 30m2, [...]

140 4800 PLN
34,29 PLN/m²
27-12-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Do wynajęcia 2950 PLN 62,1 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska, Mogileńska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia apartament 62,1 m2 na osiedlu Warszawskim/Czekalskim przy ul. Mogileńskiej. [...]

62,1 2950 PLN
47,50 PLN/m²
19-07-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Na sprzedaż 368 500 PLN 53,5 m2
Poznań / wielkopolskie, os. Czecha Mieszkanie na sprzedaż | brak pokoi

Syndyk ustanowiony dla Marcina Mularczyka, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej [...]

53,5 368 500 PLN
6887,85 PLN/m²
18-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Na sprzedaż 498 000 PLN 48,8 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Górki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Poznań Grunwald, osiedle z 2007 na ul Górki. Mieszkanie na zamkniętym osiedlu blisko centrum. Ulice [...]

48,8 498 000 PLN
10 204,92 PLN/m²
29-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 1500 PLN 26 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Macieja Palacza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Lokal ok. 26 m2, pokój z aneksem kuchennym i łazienka, balkon. Lokal w małym, kameralnym domu. [...]

26 1500 PLN
57,69 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 2150 PLN 50 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Grunwaldzka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Posiadam do wynajecia 2 pokojowe mieszkanie. 2 osobne pokoje, osobna duza kuchnia, duzy przedpokoj [...]

50 2150 PLN
43 PLN/m²
05-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Łazarz Do wynajęcia 2100 PLN 39 m2
Łazarz / Poznań / wielkopolskie, Graniczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

wynajmę mieszkanie WOLNE od RĘKI. mieszkanie posiada aneks kuchenny - umeblowaną kuchnie z lodówka [...]

39 2100 PLN
53,85 PLN/m²
15-12-2021 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Do wynajęcia 3300 PLN 50 m2

Mieszkanie w apartamentowcu w ścisłym centrum Poznania do wynajęcia. Doskonała lokalizacja, obok [...]

50 3300 PLN
66 PLN/m²
11-09-2019 Dodaj do notesu